Wybierz kategorię

PODSTAWY DO ZABETONOWANIA

Podstawowe parametry:

W swojej ofercie posiadamy jedną podstawę przeznaczoną do zabetonowania w gruncie. Podstawa H przeznaczona jest do naszego największego kwadratowego parasola 7m x 7m/12 TELESCOPE. Po zabetonowaniu podstawa wystaje jedynie na około 1cm ponad poziom gruntu. Jest to bardzo estetyczne rozwiązanie, nieograniczające sposobu zaaranżowania przestrzeni pod parasolem. Niestety inwazyjny sposób montażu w niektórych sysuacjach ogranicza możliwość zastosowania tego rozwiazania.

PODSTAWY BETONOWE

Podstawowe parametry:

Podstawy betonowe nie wymagają dodatkowego obciążenia. Oferujemy je jako dodatkową opcję. Podstawy betonowe dostępne są do wybranych modeli parasoli. Wymagają transportu na paletach. Stosunkowy duży koszt transportu.

PODSTAWY METALOWE

Podstawowe parametry:

Podstawy metalowe przeznaczone są do obciążenia płytkami betonowymi. Do obciążenia podstaw najczęściej stosuje się płytki betonowe 40cm x 40cm (również 50cm x 50cm). Podstawy można zamówić zarówno z płytkami, jak i bez płytek. Część podstaw przeznaczona jest do samodzielnego złożenia (K i L). Niski koszt transportu podstaw metalowych ze wględu na niewielką wagę oraz wymiary opakowania (zwłaszcza w przypadku podstaw składanych). Metalowe podstawy oferujemy do wszystkich naszych modeli parasoli.

Pergole
Zapraszamy na nową stronę