Plisy Wrocław dla okien o nietypowym kształcie

Plisy, czyli żaluzje plisowane to modna i oryginalna propozycja osłony okiennej umożliwiająca precyzyjną regulację zacienienia. Są bardzo uniwersalne i występują w wielu wariantach. Plisy mogą mieć kształt łuku, trapezu lub trójkąta, a także składać się z dwóch tkanin. Wśród naszych propozycji dostępne są ponadto plisy z możliwością zsuwania tkaniny od dołu i od góry oraz żaluzje z przedłużaczem uchwytu polecane przy wysokim montażu. Proponujemy plisy z Wrocławia ze standardową tkaniną, jak też tkaniną plisowaną o kształcie plastra miodu, która cechuje się bardzo dobrymi właściwościami izolacyjnymi.

Czym charakteryzują się plisy z Wrocławia?

Plisowane żaluzje składają się w charakterystyczną harmonijkę. Wyróżniają się nieograniczonymi możliwościami wykorzystania, ponieważ w przeciwieństwie do innych rodzajów żaluzji można je zastosować przy oknach o niestandardowych kształtach. Występują w wielu kolorach, co powoduje, że dostosowani ich do stylistyki wnętrza nie stanowi najmniejszego problemu.

W plisach z Wrocławia na szczególną uwagę zasługuje duża ilość wariantów tego rodzaju osłony wewnętrznej. Są przystosowane do montażu przy oknach pionowych, dachowych, ogrodach zimowych, świetlikach oraz wnękach. Można je przykręcić do ściany lub w świetle okna bądź też zawiesić z wykorzystaniem bezinwazyjnych zaczepów. Również sterowanie dostępne jest w dwóch wariantach – ręczne z mechanizmem blokującym bądź mechaniczne. Wykończeniem dolnym może być aluminiowa listwa o niskim lub wysokim profilu.

Plisy Wrocław – aluminiowe elementy występują m.in. w kolorze białym, brązowym, kości słoniowej, kolorze orzecha lub dębu złotego.

Plisy okienne warte uwagi

Plisy zasługują na to, aby uwzględnić je przy wyborze osłon okiennych do mieszkania czy biura. Poruszają się góra – dół, co zwiększa nasze możliwości regulacji światła przedostającego się do wnętrza pomieszczenia. Dzięki temu możemy zasłonić dowolną powierzchnię okna. Uważa się je za nowoczesną, jak i oryginalną alternatywę dla tradycyjnych zazdrostek. Plisy Wrocław są jednym z wariantów żaluzji do okien dachowych. Ze względu na kąt nachylenia okna nie można w nich zamontować każdej osłony przeciwsłonecznej. Plisy sprawdzą się w tym przypadku bardzo dobrze.

Plisy okienne będą ponadto doskonałą opcją żaluzji do okien w kuchni, wpisują się idealnie w stylistykę i charakter tego pomieszczenia. Ciekawym rozwiązaniem jest ich montaż w oknie, które dodatkowo ozdobione zostało materiałowymi, długimi zasłonami – to propozycja dla nowoczesnych, ale też klasycznych salonów.

Zadzwoń!
Skontaktuj się z nami:

+48 71 348 42 42

+48 536 909 270
Call Now Button
Bezpłatny pomiar