Roleta kasetowa

Dla estetyki i funkcjonalności! Roleta kasetowa – ochrona przed słońcem dla wnętrz funkcjonalnych i prezentujących się estetycznie. Roleta składa się z materiału, kasety, w której ukryty został mechanizm i bocznych prowadnic. Roleta kasetowa pozwala na dowolne zarządzanie światłem pochodzącym z zewnątrz, można ją zatrzymać na dowolnej wysokości. Jest to rodzaj osłony wewnętrznej okna dedykowany osobom, które poszukują rozwiązania cechującego się wysokim poziomem estetyki, jednocześnie spełniające wymagania funkcjonalnej i wygodnej w sterowaniu ochrony przeciwsłonecznej.

Dlaczego rolety kasetowe są dla Ciebie?

Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić ich montaż, który jest bezinwazyjny i zajmuje zaledwie kilka minut. Istnieje możliwość ich montażu bezpośrednio na ramie okna, dlatego roleta kasetowa sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie chcemy ingerować w strukturę ściany. Nie naruszając konstrukcji okien, nie tracimy na nie gwarancji, co jest bardzo ważne, jeżeli okna, które wybraliśmy mają nam posłużyć dłużej.

Rolety kasetowe wyróżniają się ponadto walorami estetycznymi. Mechanizm rolet jest ukryty, co sprawia, że osłona zyskuje bardzo subtelny i elegancki wygląd. Roleta w kasecie, świetnie prezentuje się przy oknach wykonanych z PCV, naturalnego drewna i aluminium. Roleta w kasecie  nie tylko jest łatwa w montażu, ale też w sterowaniu. To użytkownik decyduje, jak dużo promieni słonecznych przedostaje się do wnętrza pomieszczenia, może „zatrzymać” roletę na dowolnej wysokości, ponieważ wyposażona jest ona w mechanizm samohamowny. Materiał zachowuje swoją odpowiednią napiętość nawet przy uchylonym oknie, co jest spowodowane tym, że idealnie przylega do szyby okna.

W ofercie znajdziesz wiele wariantów rolet kasetowych. Dostępne są w dwóch wariantach – aluminiowej i plastikowej w zależności od wybranego modelu. Tkanina może przybierać różne kolory i wzory, dzięki czemu zawsze doskonale harmonizuje się ze stylistyką wnętrza. Dla najbardziej wymagających klientów polecamy roletę z tkaniną trudnopalną, a także z napędem elektrycznym, który jest alternatywą dla ręcznej obsługi rolety.

Rolety kasetowe doskonale prezentują się we wnętrzach nowoczesnych, szczególnie jeżeli zdecydujesz się na kolor grafitowy, odcienie brązu czy też delikatny, jasny beż. Możesz również postawić na odważniejsze kolory, jak czerwień, pomarańcz, modna zieleń i fiolet. Tkaniny, które Ci proponujemy są gładkie lub w efektowne wzory. To Ty decydujesz o finalnym wyglądzie swojej osłony okiennej.

Zadzwoń!
Skontaktuj się z nami:

+48 71 348 42 42

+48 536 909 270
Call Now Button
Bezpłatny pomiar