Rolety dachowe wewnętrzne

Komfort na poddaszu? Poddasze wymaga wyjątkowej ochrony przed słońcem, ponieważ wnętrze znacznie szybciej się nagrzewa. Proponujemy rolety dachowe wewnętrzne w wersji z prowadnicami i bez prowadnic, które nie tylko skutecznie zabezpieczają pomieszczenie przed wzrostem temperatury, ale dzięki szerokiej gamie kolorystycznej są ciekawą ozdobą wnętrza.

Poddasze jest coraz częściej wykorzystywane w celach mieszkalnych. Można je zaaranżować w bardzo oryginalny i efektowny sposób. Świetnie sprawdzi się jako przestrzeń sypialniana, jak też pokój dziecięcy, a nawet salon i kuchnia. Rolety dachowe wewnętrzne są jednak podstawowym wyposażeniem takiego pomieszczenia. Duża ilość promieni słonecznych przenikających przez okno do wnętrza budynku niekorzystnie wpływa na komfort cieplny mieszkańców

Rolety dachowe wewnętrzne inne niż tradycyjne

Na poddaszu niemożliwe jest zamontowanie rolet tradycyjnych, co jest uwarunkowane kątem usytułowanego w połaci okna. Tkanina, która nie przylega do szyby, nie jest więc najlepszym rozwiązaniem. Nie tylko nie prezentuje się estetycznie, ale również nie spełnia swojej funkcji ochronne, promienie słoneczne mimo osłony okiennej przenikają do wnętrza. Dlatego na poddaszu konieczny jest montaż specjalnych rolet dachowych wewnętrznych. Materiał ściśle przylega do szyby i tym samym osłona spełnia swoją funkcję. Nie bez znaczenia jest także system pozwalający zarządzać roletą. Często wysoko znajdujące się okna wymagają wyboru rolet ze specjalnym drążkiem, który ułatwia zasłanianie, jak i odsłanianie rolet okiennych usytułowanych wyżej.

Niejedno rozwiązanie rolet dachowych wewnętrznych

W naszej ofercie dostępnych jest kilka modeli rolet dachowych wewnętrznych. Roletka dachowa z przykręcaną prowadnicą pozwala zablokować tkaninę na dowolnej wysokości, dzięki czemu sami decydujemy, jak dużo promieni słonecznych może przedostać się do wnętrza pomieszczenia. Oferujemy ponadto roletkę dachową z tkaniną ukrytą za maskownicą polecaną szczególnie przy niewielkich skosach. Ciekawym rozwiązaniem jest osłona z guzikami umieszczonymi na tkaninie. Dzięki nim brak jest prześwitów pomiędzy tkaniną a ramą okienną.

Rolety dachowe wewnętrzne stanowią skuteczny sposób, aby stworzyć komfortowe warunki do spędzania czasu wolnego i snu na poddaszu. Zapobiegają przenikaniu dużej ilości ciepła z zewnątrz i nagrzewaniu się pomieszczeń. Są ponadto dekoracją okna, dzięki czemu wnętrze jest przytulne. Możesz wybrać kolor rolety tak, aby idealnie pasowała pod względem kolorystycznym do stylistyki pomieszczenia.

Zadzwoń!
Skontaktuj się z nami:

+48 71 348 42 42

+48 536 909 270
Call Now Button
Bezpłatny pomiar