Rolety dzień i noc

Urzekająca oryginalność – ich popularność nie słabnie od kilku lat. Kiedy pojawiły się na rynku, od razu zyskały uznanie wśród entuzjastów nowoczesnych rozwiązań. Cechują się inną niż wszystkie osłony wewnętrzne budową, dzięki której możliwe jest połączenie ponadprzeciętnych walorów estetycznych ze skuteczną ochroną przeciwsłoneczną. Rolety dzień i noc to elegancki system osłon okiennych, który jest ponadczasową i nowoczesną ozdobą wnętrza.

Tkaniny do produkcji rolet DZIEŃ I NOC charakteryzują się materiałem podzielonym naprzemiennie w poziome pasy. Charakterystyczne pasy dla tego typu tkanin posiadają zróżnicowaną przepuszczalność światła, co zapewnia bardzo dobre możliwości regulacji nasłonecznienia pomieszczenia. Tkaniny wykonane są z materiału poliestrowego o gramaturze 110g/m2 i szerokości maksymalnej 215 cm.

Rolety dzień noc- poziome pasy przesuwamy w taki sposób, aby całkowicie zaciemnić wnętrze lub stworzyć w nim nastrojowy klimat. Promienie słoneczne nie przedostają się do wnętrza pomieszczenia, utrudniając np. pracę przy komputerze czy oglądanie telewizji, jednocześnie jednak nie panuje w pokoju całkowity mrok. Możliwość regulacji zaciemnienia jest ich jedną z największych zalet rolet dzień i noc, zaraz obok dekoracyjnego charakteru.

Rolety dzień i noc w kilku odsłonach

Rolety dzień i noc dostępne są w naszym sklepie w kilku wariantach, w związku z czym każdy znajdzie opcję idealnie odpowiadającą swoim oczekiwaniom.

Klasyczne rolety dzień i noc wolnowiszące polecamy do okien o dużych i niestandardowych rozmiarach. Można je zamontować zarówno do ściany, jak też do sufitu. Alternatywą dla nich są rolety mini, które zawieszamy z wykorzystaniem taśmy klejącej lub niewielkich bezinwazyjnych haczyków. Proponujemy ponadto rolety dzień i noc w kasecie, które przylegają bezpośrednio do szyby, co minimalizuje prześwity pomiędzy tkaniną, a oknem.

W jaki sposób wybrać kolor dla rolet dzień i noc?

Przede wszystkim powinien on harmonizować się z wystrojem wnętrza, pasować do jego stylistyki, koloru ścian, mebli i dekoracji. Wiele osób decyduje się na kolor uniwersalny – beżowy, szary i granatowy. Wysoka jakość rolet dzień i noc zapewniają ich wieloletnie użytkowanie, a kolor ścian w tym czasie może się kilkakrotnie zmienić. Osoby, które lubią eksperymentować i nie boją się odważnych połączeń kolorystycznych, wybierają mocniejsze barwy, np. modny fiolet, fuksję, butelkową zieleń, a nawet czerwień. Pamiętaj jednak, że osłona okienna nie może dominować we wnętrzu, a je uzupełniać.

Przy wyborze rolety dzień noc uwzględnij również łatwość czyszczenia. Zabrudzenia są mniej widoczne na ciemniejszych kolorach, jednocześnie są narażone na zbieranie się dużej ilości kurzu. Jasne rolety dzień i noc to z kolei piękna, subtelna dekoracja i ozdoba wnętrza, która brudzi się szybciej i łatwiej. Wybór należy do Ciebie!

Zadzwoń!
Skontaktuj się z nami:

+48 71 348 42 42

+48 536 909 270
Call Now Button
Bezpłatny pomiar