Żaluzje okienne

Tradycja w nowoczesnym stylu! Każde okno wymaga osłony, która zapewni ochronę przed słońcem, a także intymność i prywatność domownikom. Są obecne w naszych wnętrzach od długich lat, jednak z każdym kolejnym rokiem pojawiają się nowe rozwiązania. Żaluzje okienne mają dłuższą tradycję niż rolety, jednak oczekiwania klientów i nowoczesna technologia wymusiły na producentach zmiany dotyczące techniki ich produkcji oraz wykorzystanych materiałów.

Producent żaluzji okiennych Perfecta oferuje ponadczasowe rozwiązanie, praktyczne oraz pełniące również funkcję estetyczną. Proponujemy żaluzje okienne wewnętrzne, które doskonale zacieniają pomieszczenie oraz dzięki szerokiej palecie kolorów są ciekawą dekoracją okna. W naszej ofercie dostępne są żaluzje panelowe, żaluzje poziome w wersji aluminiowej i drewnianej, a także żaluzje pionowe.

Drewniane czy aluminiowe – wskazówki producenta żaluzji

Perfecta proponuje oba rozwiązania, zatem podstawowym czynnikiem, który powinieneś uwzględnić przy ich wyborze, są Twoje oczekiwania oraz preferencje. Aluminiowe żaluzje okienne pasują doskonale do wnętrz surowych, modernistycznych i nowoczesnych, w których pierwszoplanową rolę odgrywa minimalizm, a meble i dodatki wykonane zostały ze szkła i kamienia. Świetnie prezentować się będą także we wnętrzach industrialnych. Drewno od zawsze kojarzy się z ciepłem, jest nieodłącznym elementem aranżacji industrialnych i skandynawskich. Wybór żaluzji okiennych powinien również uwzględniać wielkość okien. Drewniane lamelki są grubsze, po zwinięciu żaluzji zajmują zatem większą powierzchnię okna niż jest to w przypadku żaluzji aluminiowych.

Producent żaluzji proponuje nie tylko żaluzje poziome w dwóch wariantach – aluminiowe i drewniane, ale też dwa inne rozwiązania. Żaluzje pionowe niegdyś wybierane do przestrzeni biurowych, dzisiaj obecne są także w budynkach mieszkalnych. Dają duże możliwości operowania światłem i zmiany nachylenia lameli. Żaluzje panelowe to elegancka i stylowa ozdoba okna. Może posłużyć także jako element przedzielający pomieszczenie, dzięki czemu w łatwy sposób wydzielimy np. przestrzeń wypoczynkową i gościnną.

Żaluzje okienne od producenta żaluzji dostępne są w wielu wzorach i kolorach, dopasowujemy ich wielkość do rozmiaru okna. Są klasyką, która doskonale odnalazła się w nowoczesnym świecie zaawansowanych technologii. Uniwersalne, eleganckie i ponadczasowe – według producenta żaluzji, jak również klientów, świetnie prezentują się w każdym wnętrzu, niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem chłodnych i prostych stylizacji czy też ciepłych i klasycznych wystrojów wnętrz.

Zadzwoń!
Skontaktuj się z nami:

+48 71 348 42 42

+48 536 909 270
Call Now Button
Bezpłatny pomiar