Osłony zewnętrzne Wrocław

We współpracy z zaufanymi producentami oraz znając potrzeby naszych klientów, przygotowaliśmy szeroką ofertę osłon zewnętrznych. To dzięki nim nasza elewacja zyska na funkcjonalności oraz na estetyce.

Zadaniem osłon zewnętrznych jest przede wszystkim ochrona przed słońcem, zapewnienie prywatności i bezpieczeństwa mieszkańcom. W wielu przypadkach stanowią też za niezwykle ważny punkt aranżacyjny, będący inspiracją do danego stylu w ogrodzie lub na tarasie.  Mając na uwadze te elementy, nasze osłony zewnętrzne cechują się wytrzymałością na warunki pogodowe oraz łatwością w codziennym użytkowaniu.

Połączenie praktyczności z rozwiązaniami estetycznymi, nowoczesnymi i oryginalnymi w swojej formie, to zdecydowanie główne zadanie produktów z tej grupy.

Aby zaproponować takie rozwiązania – słuchamy klientów każdego dnia. Potrzeby, trendy, warunki dyktowane przez polski rynek, ale także przez warunki atmosferyczne, są świetnym podłożem do tworzenia oferty osłon okiennych zewnętrznych. Istotne jest, aby jakość była warta ceny, a także pozwalała cieszyć się produktami przez wiele lat aktywnego użytkowania.

Bogata oferta osłon zewnętrznych uwzględnia produkty w różnych wariantach kolorystycznych i w przeróżnych rozmiarach, dzięki czemu dostosować je możemy do naszych własnych preferencji czy możliwości. Markizy doskonale komponują się niewielkimi, kameralnymi ogrodami lub tarasami. Pergole zaś stworzone są z myślą o dużych, rodzinnych uroczystościach, organizowanych głównie na otwartych przestrzeniach – w prywatnych ogrodach lub restauracjach.

Oprócz tego, w ofercie znajdą Państwo szeroką ofertę rolet i żaluzji, które w doskonały sposób zapewniają prywatność naszego lokalu. Załamując światło, tworząc oryginalne pejzaże na ścianach, a przy tym dbają o przyjemny chłód. Cień dawany przez markizy i pergole, które zamontowane nad oknami lub tarasami, stwarzają przyjemny kącik relaksu, doskonały do przesiadywania na świeżym powietrzu – zarówno wiosną, latem jak i jesienią.

Osłony przeciwsłoneczne zewnętrzne – jakie wybrać?

W wyborze swoich idealnych osłon zewnętrznych należy odpowiedzieć na pytania związane z zapotrzebowaniem i oczekiwaniami. Każda osłona zawiera inne właściwości i wprowadza zupełnie inny rodzaj estetyki.  Dlatego też wybierając część z nich wpływasz na wygląd swojego ogrodu lub elewacji.

W przypadku restauracji i hoteli warto zdecydować się na osłony zewnętrzne, które dodatkowo służą naszym gościom oraz są łatwe w użytkowaniu – zarówno podczas montażu, jak i demontażu. Co więcej, większość osłon przeciwsłonecznych nie tylko chroni od promieni UV, ale także zapewnia dobrą akustykę we wnętrzu, tworząc prywatną oazę spokoju.

Jeśli zależy Państwu na maksymalnej estetyce i aranżacji tarasu lub dużej przestrzeni na zewnątrz naszego domu – z pewnością doskonałym wyborem okażą się być pergole lub markizy. Te pierwsze inspirowane są nowoczesnymi projektami, stawiającymi na minimalizm danych wnętrz. Te drugie przywołują na myśl nadmorskie lokale, przypominające włoskie, lokalne tawerny. Doskonałą alternatywą dla tych rozwiązań są osłony montowane na framugach okien. To one pozwalają ochronić wybrane okna, stwarzają kameralne wnętrze w naszym mieszkaniu lub domu. Ich wielofunkcyjność i szeroki wybór pozwala dostosować materiał do elewacji i dominującego stylu w danym pomieszczeniu. Zatem, zarówno miłośnicy rozwiązań klasycznych, jak i ci preferujący wykończenie nowoczesne, z pewnością wybiorą swoją osłonę idealną.

Co ważne – osłony okienne sprawdzają się też doskonale w miesiącach zimowych i jesiennych – ochraniając okna przed gwałtownymi ulewami, gradem i najbardziej burzliwymi zmianami atmosferycznymi. Właściwości termiczne, ochronne i estetyczne to główne, ale nie jedyne pozytywne aspekty wyboru naszych osłon. Każda z nich jest gwarantem jakości i funkcjonalności, o czym mogą przekonać się Państwo sami.

Dlaczego warto wybrać osłony zewnętrzne?

Łączymy w sobie pasję do branży, doświadczenie w pracy z klientem i codziennej pracy z dedykowanymi produktami. Znajomość trendów, nowoczesnych rozwiązań i potrzeb to główne cechy, które pomagają nam we współpracach. Wybieramy więc zaufanych producentów, śledzimy zmieniający się rynek i pomagamy naszym klientom w pielęgnowaniu i używaniu określonych osłon zewnętrznych. Nie pozostawiamy bez odpowiedzi, doradzamy w wyborze, udzielamy bieżących porad. Ze swojej strony proponujemy pełne doradztwo – począwszy od rodzącego się pomysłu, a kończąc na finalizacji danego zamówienia.

Zachęcamy tym samym do kontaktu i rozmowy z naszymi przedstawicielami, którzy doradzą rozwiązania dopasowane indywidualne pod Państwa potrzeby. 

Zadzwoń!
Skontaktuj się z nami:

+48 71 348 42 42

+48 536 909 270
Call Now Button
Bezpłatny pomiar