Markizy Balkonowe Wrocław

Długie wieczory w zaciszu swojego balkonu, spotkania ze znajomymi, malowniczy widok na pobliskie osiedla, własny mini-ogródek z doniczkami pełnych ziół. Balkon to dla wielu z nas oaza spokoju, przytulny kąt, w którym odpoczywamy po ciężkim dniu pracy. To miejsce, w którym łapiemy pierwsze promienie słoneczne i wsłuchujemy się w dźwięk spadających kropel. Aby móc korzystać z jego uroków i zalet potrzebna jest markiza balkonowa, która osłoni przed nachalnym słońcem i uchroni przed zimnym deszczem.

Balkon we włoskim stylu czy może imitujący tradycyjny, wiejski ogródek? Nowoczesny, z fuzją kolorów, czy klasyczny nawiązujący do stylu skandynawskiego? W aranżacji upragnionego stylu pomoże z pewnością zewnętrzna ochrona przeciwsłoneczna, idealna na balkon w bloku mieszkalnym i domku jednorodzinnym. Markizy balkonowe pierwotnie służyły jako osłona wejścia i reklama budynków usługowo-handlowych, dzisiaj to niezawodne rozwiązanie, które łączy w sobie funkcję praktyczną i dekoracyjną. Markizy balkonowe sprawią, że Wasze balkony zyskają nowy design, a Wy – miejsce do odpoczynku nawet przy lekkim wietrze, delikatnym deszczu i dużym upale.

Markiza na balkon jest mniejsza niż markiza przeznaczona do montażu na tarasie, co wynika z powierzchni, na której chcemy zapewnić sobie przyjemny cień. W naszej ofercie znajdziesz markizy balkonowe w nowoczesnym stylu, które nawiązują jednocześnie do tradycyjnych balkonów, które zdobiły włoskie uliczki. Dobór wzorów i kolorów jest obszerny, a dekoracje sprawią, że nasz balkon zyska na estetyce, ale również na funkcjonalności.

Markiza na balkon ma wiele zalet i jest źródłem nieocenionych korzyści:

Jak wybrać markizę na balkon?

Przede wszystkim powinieneś zwrócić uwagę na rozmiar swojego balkonu. Markiza musi odpowiadać jego szerokości, ale też długości, aby zacienić wymaganą powierzchnię. Nie bez znaczenia jest także jej kąt nachylenia, który odpowiada również w znaczącym stopniu na zacienienie balkonu. Jeśli więc posiadasz niewielki balkon, zwróć uwagę, aby markiza nie wystawała poza jego krawędź. W przypadku dużych, obszernych balkonów, ustal jaka jego część ma znajdować się pod montowaną osłoną.

Markizy balkonowe mogą być wyposażone w sterowanie ręczne i mechaniczne. Drugi wariant jest wygodniejszy, jednak za pierwszy zapłacisz mniej. Ponadto można zdecydować się na markizę z ozdobną falbanką lub bardziej nowoczesny i prostszy wariant bez falbanki. Poszycie markizy musi być wykonane z odpowiedniego materiały, który jest odporny na niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych, jak promieniowanie UV, wiatr i deszcz. W przeciwnym razie markiza balkonowa nie przetrwa próby czasu i konieczna będzie jej szybka wymiana.

Proponowane przez nas markizy balkonowe spełniają wszystkie warunki skutecznej osłony przeciwsłonecznej, efektownej ozdoby balkonu i solidnej konstrukcji. Wybraliśmy materiały odporne na uszkodzenia i wpływ czynników zewnętrznych, zadbaliśmy o szeroki wybór kolorów i wzorów poszycia, a także wygody i komfortu użytkowania markizy. Tworząc ofertę dołożyliśmy wszelkich starań, aby wybrać zaufanych, renomowanych producentów, oferujących najwyższą jakość materiałów. Celem jest odpowiedzieć na zapotrzebowanie naszych Klientów, przygotowując szeroką propozycję, również w kwestii designu. Wiemy, jak istotne jest połączenie łatwej obsługi, z estetyką i osłoną części balkonowej.

W przypadku wątpliwości lub w celu otrzymania porady, zachęcamy i zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem markiz balonikowych we Wrocławiu.

Zadzwoń!
Skontaktuj się z nami:

+48 71 348 42 42

+48 536 909 270
Call Now Button
Bezpłatny pomiar