Markizy dwuspadowe we Wrocławiu

Osłona przeciwsłoneczna dla ogrodu i restauracji, łącząca w sobie estetykę z ochroną przed deszczem i słońcem. To wyjątkowy rodzaj markizy, który przede wszystkim znalazł swoje zastosowanie w przestrzeni miejskiej, w restauracjach, barach i kawiarniach. Klasyczny, dwuspadowy kształt, doskonale nadaje się do branży gastronomicznej, ochraniając zarówno konkretne, pojedyncze stoły, jak i całą przestrzeń zewnętrzną. Markizy dwuspadowe są alternatywą dla markiz tradycyjnych, które w celu montażu należy przymocować do ściany. Nie zawsze istnieje taka możliwość, również w ogrodach prywatnych, dlatego projektanci i producenci opracowali i stworzyli wolnostojące markizy dwuspadowe. Można je dowolnie wykorzystać bez względu na to, czy mamy dostęp do ściany budynku, czy markiza ma znajdować się w centrum ogrodu. Dla właścicieli lokali gastronomicznych jest to jedno z ciekawszych i najbardziej praktycznych rozwiązań pozwalających na aranżację ogródków letnich. Odpowiednie rozmieszczenie markiz dwuspadowych powoduje, że zyskujemy dodatkową przestrzeń do wypoczynku – doskonałą na upalne miesiące, nagłe deszcze i chłodzące porywy wiatru.

Zalety markizy dwuspadowej

„Potrzeba jest matką wynalazków” i tak było także w tym przypadku, kiedy to poszukiwaliśmy alternatyw dla otwartych przestrzeni, które także potrzebują ochrony przed czynnikami atmosferycznymi. Markiza dwuspadowa to odpowiedź na potrzeby i oczekiwania współczesnego klienta, dla którego tradycyjna markiza nie zawsze jest wyborem tym najlepszym i najlepiej sprawdzającym się w jego przypadku. Jej podstawową funkcją jest zacienienie wybranej powierzchni ogrodu, tarasu lub balkonu, ochrona przed słońcem, a niekiedy również przed nagrzewaniem się wnętrz domu. Markiza ponadto chroni przed deszczem, oczywiście jeżeli została wykonana z odpornego na nasiąkanie wodą materiału. Rozłożona nad częścią wypoczynkową chroni przed podmuchami wiatru i pozwala na relaks, bez względu na panującą temperaturę. Aby móc korzystać z niej przez wiele miesięcy w roku, producenci stosują wysokiej jakości materiały, które wytrzymałe są na czynniki zewnętrzne.

Markizy dwuspadowe spełniają wszystkie te warunki. Ich dodatkową zaletą, która często jest decydującą przy wyborze osłony przeciwsłonecznej, jest mobilność. Można ją ustawić w dowolnym miejscu, nie wymaga ona montażu ściennego. Posiada solidną, wytrzymałą aluminiową konstrukcję odpowiadającą za umieszczenie jej odpowiednio w podłożu miękkim lub twardym. Dzięki temu, markizy doskonale sprawdzą się zarówno na posesjach prywatnych, jak i w przestrzeni gastronomicznej lub hotelarskiej. Swobodne przenoszenie i ich przestawianie w wybrane miejsca, pozwala dostosować przestrzeń pod zarówno nasze preferencje, jak i życzenia naszych gości. Nasz produkt posiada zarówno sterowanie ręczne, jak też elektryczne. To klient decyduje, w jaki sposób będzie rozkładał i składał markizę. W przypadku większych znacznie lepiej sprawdza się sterowanie elektryczne, polecamy je również, jeżeli w ogródku letnim restauracji lub kawiarni planujesz umieścić większą ilość osłon.

Markiza dwuspadowa wyposażona jest w kasetę, która chroni tkaninę przed wpływem czynników atmosferycznych w momencie, kiedy nie jest użytkowana. To bardzo wygodna opcja, która pozwala zachować trwałość osłony przez dłuższy czas. W ofercie dostępne są markizy z wielu wariantach kolorystycznych, wybierz ten, który najlepiej pasuje do stylistyki Twojego ogrodu, koloru elewacji domu czy też charakteru Twojej restauracji, kawiarni lub baru. W wyborze wzorów zdecydować możemy się zarówno na rozwiązanie minimalistyczne, jednobarwne, jak i bardziej szalone, inspirowane najmodniejszymi trendami. Zapewniamy szeroką gamę kolorów i wzorów – przystosowaną na różne preferencje Klientów.

Markizy dwuspadowe polecamy do ogrodu, na taras i do ogródka letniego lokali gastronomicznych, do zacienienia basenu dla dzieci i stworzenia komfortowego miejsca do wypoczynku. W przypadku pytań i wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy, którzy pomogą w doborze wzorów i odpowiednich wymiarów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Perfecta.

Zadzwoń!
Skontaktuj się z nami:

+48 71 348 42 42

+48 536 909 270
Call Now Button
Bezpłatny pomiar