Markizy dwuspadowe

Osłona przeciwsłoneczna dla ogrodu i restauracji. To wyjątkowy rodzaj markizy, który przede wszystkim znalazł swoje zastosowanie w przestrzeni miejskiej, w restauracjach, barach i kawiarniach. Markizy dwuspadowe są alternatywą dla markiz tradycyjnych, które w celu montażu należy przymocować do ściany. Nie zawsze istnieje taka możliwość, również w ogrodach prywatnych, dlatego projektanci i producenci opracowali i stworzyli wolnostojące markizy dwuspadowe. Można je dowolnie wykorzystać bez względu na to, czy mamy dostęp do ściany budynku, czy markiza ma znajdować się w centrum ogrodu. Dla właścicieli lokali gastronomicznych jest to jedno z ciekawszych i najbardziej praktycznych rozwiązań pozwalających na aranżację ogródków letnich.

„Potrzeba jest matką wynalazków” i tak było także w tym przypadku. Markiza dwuspadowa to odpowiedź na potrzeby i oczekiwania współczesnego klienta, dla którego tradycyjna markiza nie zawsze jest wyborem tym najlepszym i najlepiej sprawdzającym się w jego przypadku. Jej podstawową funkcją jest zacienienie wybranej powierzchni ogrodu, tarasu lub balkonu, ochrona przed słońcem, a niekiedy również przed nagrzewaniem się wnętrz domu. Markiza ponadto chroni przed deszczem, oczywiście jeżeli została wykonana z odpornego na nasiąkanie wodą materiału.

Markizy dwuspadowe spełniają wszystkie te warunki. Ich dodatkową zaletą, która często jest decydującą przy wyborze osłony przeciwsłonecznej, jest mobilność. Można ją ustawić w dowolnym miejscu, nie wymaga ona montażu ściennego. Posiada solidną, wytrzymałą aluminiową konstrukcję odpowiadającą za umieszczenie jej odpowiednio w podłożu miękkim lub twardym. Nasz produkt posiada zarówno sterowanie ręczne, jak też elektryczne. To klient decyduje, w jaki sposób będzie rozkładał i składał markizę. W przypadku większych znacznie lepiej sprawdza się sterowanie elektryczne, polecamy je również, jeżeli w ogródku letnim restauracji lub kawiarni planujesz umieścić większą ilość osłon.

Markiza dwuspadowa wyposażona jest w kasetę, która chroni tkaninę przed wpływem czynników atmosferycznych w momencie, kiedy nie jest użytkowana. To bardzo wygodna opcja, która pozwala zachować trwałość osłony przez dłuższy czas. W ofercie dostępne są markizy z wielu wariantach kolorystycznych, wybierz ten, który najlepiej pasuje do stylistyki Twojego ogrodu, koloru elewacji domu czy też charakteru Twojej restauracji, kawiarni lub baru.

Markizy dwuspadowe polecamy do ogrodu, na taras i do ogródka letniego lokali gastronomicznych, do zacienienia basenu dla dzieci i stworzenia komfortowego miejsca do wypoczynku.

Bezpłatny pomiar