Pergole przyścienne

Twój dom, który wychodzi na zewnątrz. Spędzaj czas wolny na tarasie niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych, zaaranżuj przyjemne miejsce do relaksu i zwiększ powierzchnię użytkową swojego domu. Odpoczywaj w swoim przytulnym, zewnętrznym kącie. Spędzaj letnie i jesienne chwile, z dala od parzącego słońca, porywistych wiatrów i wzroku sąsiadów.

Pergole przyścienne to nowoczesny system, który pozwala w sposób efektowny połączyć wnętrze domu z przestrzenią na zewnątrz – piękne widoki na otoczenie, które są dodatkowym atutem docenianym przez osoby ceniące sobie bliskość natury. Pergole przyścienne wykonane zostały przy użyciu zaawansowanej technologii, dzięki czemu wydłużono okres ich eksploatacji. Użycie wysokiej jakości materiałów zapewnia długie użytkowanie, a odpowiednia konserwacja przedłuża żywotność tej osłony.

Pergola pełni podobną funkcję do markizy, ma jednak więcej możliwości rozbudowy i modyfikacji. Jest konstrukcją stałą, nie zwijamy jej w trakcie silniejszego wiatru u mocniejszych opadów deszczu, a także w momencie, kiedy nie jest użytkowania, szczególnie poza sezonem. Stanowi integralny element budynku, jest pewnego rodzaju przedłużeniem wnętrza domu, dlatego w jej przypadku ważne jest, aby idealnie pasowała zarówno do elewacji, jak też aranżacji pomieszczeń mieszkalnych. Taka forma aranżacji zewnętrznej wiąże się wiec z dużo większymi możliwościami, ale także z koniecznością dokładnego zaplanowania i wymierzania powierzchni. Warto zatem przeznaczyć pergolę na część wypoczynkową, relaksacyjną, umożliwiającą korzystanie z niej przez cały rok. Wielu zwolenników wykorzystuje ją do zabudowy i ochrony basenu krytego, placu zabaw dla najmłodszych, stolików i ław wykorzystywanych przy wiosennych grillach. Dzięki temu pergola przyścienna stanie się ulubionym miejscem dla wszystkich domowników.

Pergole przyścienne posiadają budowę oraz konstrukcję, która wymusza ich montaż do ściany, nie można więc umieścić ich w dowolnym miejscu. Doskonale sprawdzają się na tarasach i w ogrodach, oczywiście tam, gdzie mamy dostęp do ściany. Pergola przyścienna ze względu na swój charakter oraz integralność z budynkiem musi być wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów, które wytrzymają najbardziej ekstremalne warunki, jak minusowe temperatury, mroźne zimy, opady deszczu i śniegu, a także ostre słońce i silne wiatry. Wymagania, które stawia nam pogoda, są jednymi z kluczowych, podczas wybierania producentów i wykorzystywanych w ich pracy materiałów. Przykładamy dużą uwagę, aby pergole służyły Państwu na długie lata – bez względu na pogodę i częstotliwość ich użytkowania.

Jakie pergole przyścienne od Perfecta?

W naszej ofercie znajdziesz kilka ciekawych rozwiązań pergoli przyściennej. Zaprojektowaliśmy modele, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów pod względem estetyki i funkcjonalności, jak też takie, które są praktycznym zadaszeniem tarasu za stosunkowo niską cenę. Celem tak obszernej oferty jest chęć odpowiedzenia na największe trendy branży, ale także na różne oczekiwania naszych Klientów. Mając na uwadze różne style, upodobania estetyczne, szerokie możliwości z zakresu budowania domów jednorodzinnych, przygotowaliśmy dla Państwa kilka ciekawych rozwiązań, wykorzystujących elewację.

Najbardziej uniwersalnym modelem jest pergola TSPG, posiadająca prowadnice boczne, a także elektryczny mechanizm przeznaczony do zarządzania pergolą. Świetnie sprawdzi się zarówno na tarasie i balkonie, jak też przy restauracjach i kawiarniach. Pergola Solarium to z kolei większe możliwości modyfikacji i rozbudowy zadaszenia. Możesz pergole ze sobą łączyć, regulować naprężenie materiału, a także uzupełniać o oświetlenie LED. Wyjątkowo ekskluzywną opcją jest pergola przyścienna R 228. Prezentuje się bardzo efektownie, zaprojektowana w duchu nowoczesności, opiewająca w zaawansowaną technologię.

W przypadku pytań odnośnie charakteryzacji powyższych pergoli oraz chcąc zaczerpnąć inspiracji od naszych doświadczonych ekspertów, zachęcamy do kontaktu z firmą.

Zadzwoń!
Skontaktuj się z nami:

+48 71 348 42 42

+48 536 909 270
Call Now Button
Bezpłatny pomiar