Pergole przyścienne

Twój dom, który wychodzi na zewnątrz. Spędzaj czas wolny na tarasie niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych, zaaranżuj przyjemne miejsce do relaksu i zwiększ powierzchnię użytkową swojego domu. Pergole przyścienne to nowoczesny system, który pozwala w sposób efektowny połączyć wnętrze domu z przestrzenią na zewnątrz – piękne widoki na otoczenie, które są dodatkowym atutem docenianym przez osoby ceniące sobie bliskość natury. Pergole przyścienne wykonane zostały przy użyciu zaawansowanej technologii, dzięki czemu wydłużono okres ich eksploatacji.

Pergola pełni podobną funkcję do markizy, ma jednak więcej możliwości rozbudowy i modyfikacji. Jest konstrukcją stałą, nie zwijamy jej w trakcie silniejszego wiatru u mocniejszych opadów deszczu, a także w momencie, kiedy nie jest użytkowania, szczególnie poza sezonem. Stanowi integralny element budynku, jest pewnego rodzaju przedłużeniem wnętrza domu, dlatego w jej przypadku ważne jest, aby idealnie pasowała zarówno do elewacji, jak też aranżacji pomieszczeń mieszkalnych.

Pergole przyścienne posiadają budowę oraz konstrukcję, która wymusza ich montaż do ściany, nie można więc umieścić ich w dowolnym miejscu. Doskonale sprawdzają się na tarasach i w ogrodach, oczywiście tam, gdzie mamy dostęp do ściany. Pergola przyścienna ze względu na swój charakter oraz integralność z budynkiem musi być wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów, które wytrzymają najbardziej ekstremalne warunki, jak minusowe temperatury, mroźne zimy, opady deszczu i śniegu, a także ostre słońce i silne wiatry.

Jakie pergole przyścienne od Perfecta?

W naszej ofercie znajdziesz kilka ciekawych rozwiązań pergoli przyściennej. Zaprojektowaliśmy modele, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów pod względem estetyki i funkcjonalności, jak też takie, które są praktycznym zadaszeniem tarasu za stosunkowo niską cenę.

Najbardziej uniwersalnym modelem jest pergola TSPG, posiadająca prowadnice boczne, a także elektryczny mechanizm przeznaczony do zarządzania pergolą. Świetnie sprawdzi się zarówno na tarasie i balkonie, jak też przy restauracjach i kawiarniach. Pergola Solarium to z kolei większe możliwości modyfikacji i rozbudowy zadaszenia. Możesz pergole ze sobą łączyć, regulować naprężenie materiału, a także uzupełniać o oświetlenie LED. Wyjątkowo ekskluzywną opcją jest pergola przyścienna R 228. Prezentuje się bardzo efektownie, zaprojektowana w duchu nowoczesności, opiewająca w zaawansowaną technologię.

Bezpłatny pomiar