Pergole wolnostojące

Funkcjonalne oraz nowoczesne pergole wolnostojące jako efektowne zacienienie i ochrona przed czynnikami zewnętrznymi do ogrodu i na taras. Oferujemy pergole wolnostojące, dzięki którym stworzysz idealną przestrzeń do odpoczynku i relaksu. Wyposażone są w solidne podpory i system pozwalający regulować dostęp promieni słonecznych. Można je wyposażyć w energooszczędne oświetlenie LED, kurtyny boczne, okna i drzwi przesuwne. Dzięki temu z łatwością stworzysz dodatkową przestrzeń do wypoczynku nie tylko w upalne dni, ale również w chłodniejsze, również te w okresie jesienno-zimowym. Pergola wolnostojąca to idealny sposób na zaaranżowanie zimowego ogrodu, szczególnie jeżeli wyposażyć ją w promienniki elektryczne.

Zalety pergoli wolnostojącej

Wyróżnia się dużą swobodą wykorzystania, można ją ustawić w dowolnym miejscu na zewnątrz, ponieważ nie wymaga mocowania do ściany. Dzięki temu masz możliwość zaaranżowania efektownej komfortowej przestrzeni do relaksu wszędzie tam, gdzie jest odpowiednio dużo wolnego miejsca, aby stworzyć przyjemny azyl do odpoczynku. Pergola wolnostojąca chroni przed słońcem i pozwala zacienić miejsce, w którym chcemy latem korzystać z wolnego czasu i cieszyć się długimi popołudniami w gronie najbliższych. Co więcej, stanowi ochronę przed deszczem, a więc można pod nią odpoczywać także przy niesprzyjających warunkach pogodowych.

Zaletą pergoli wolnostojących jest także ich nowoczesny design. Pomimo prostej konstrukcji prezentują się bardzo efektownie. Wyróżnia je minimalistyczna forma i solidna budowa. Mogą być sterowane automatycznie, a także uzupełnione o dodatkowe wyposażenie, jak oświetlenie LED, kurtyny boczne, przesuwne drzwi oraz promienniki elektryczne. Do ich wykonania wykorzystano lekkie, ale odporne na uszkodzenia i wpływ czynników zewnętrznych aluminium, a także tkaniny ognioodporne. Doskonale sprawdzają się w przestrzeni ogrodowej, jak też jako wyposażenie restauracji, barów i kawiarni. Dzięki nim zyskasz więcej miejsca dla swoich gości, którzy będą mogli spędzać czas bliżej natury oraz rozkoszować się malowniczymi widokami.

Zaawansowana technologia – proponujemy pergole wolnostojące ze sterowaniem radiowym z wykorzystaniem pilota. Dla zwiększenia komfortu polecamy zastosowanie automatyki pogodowej. W konstrukcji z łatwością zamontujesz oświetlenie LED, idealna opcja na długie wieczory. Korzystając z drzwi przesuwnych oraz ścian bocznych całkowicie zabudujesz pergolę, która posłuży Ci jako miejsce do odpoczynku w chłodniejsze dni. To produkt całoroczny, a zatem nie tylko latem i wiosną skorzystasz z wolnego czasu bliżej natury.

Pergola wolnostojąca pięknie prezentuje się w otoczeniu roślin zielonych i kwiatów. Tam, gdzie znajduje się basen, warto jest ustawić pod nią leżaki, na których odpoczniesz w cieniu przy upalnym słońcu.

Bezpłatny pomiar