Wyposażenie do pergoli tarasowych

Zapewnij sobie maksymalny komfort odpoczynku! Stwórz własną pergolę, która będzie zgodna z Twoją koncepcją, oczekiwaniami i wymaganiami. Proponujemy Ci dodatkowe wyposażenie do pergoli tarasowych. W ofercie dostępne są szklane drzwi, boczne kurtyny, oświetlenie LED i promienniki ciepła. Masz pełną swobodę wyboru wyposażenia pergoli, dzięki czemu będzie ona w pełni funkcjonalna, idealnie odpowiadająca Twoim potrzebom. Zyskasz więcej możliwości jej wykorzystania. Idealnie sprawdzi się latem, kiedy w upalne dni poszukujesz przyjemnego cienia, jak i zimą, kiedy chcesz spędzić popołudnie bliżej natury, wciąż jednak w komforcie przy odpowiednio wysokiej temperaturze, podczas gdy na zewnątrz pada śnieg, a temperatury osiągają minusowe temperatury. Wyposażenie do pergoli tarasowej pasują do wszystkich produktów z naszej oferty. Doskonale sprawdzą się w przypadku pergoli przyściennych, jak również pergoli wolnostojących.

Szeroki wybór wyposażenia do pergoli tarasowych

W naszej ofercie wciąż pojawiają się nowe produkty, które zwiększają komfort odpoczynku oraz pozwalają na dokonywanie efektownych zmian i modyfikacji w konstrukcji i we wnętrzu pergoli. Wśród naszych propozycji na szczególną uwagę zasługują promienniki elektryczne. To urządzenia umożliwiające korzystanie z pergoli w okresie jesienno-zimowym. Przeznaczone są do ogrzewania pomieszczenia, wyróżniają się niskim kosztem eksploatacji i bardzo cichą pracą. Pozwalają na oszczędności ogrzewania nawet do 60%.

Do wyposażenia do pergoli tarasowych zaliczamy również energooszczędne oświetlenie LED. Można je zamontować w wybranych modelach pergoli. Dostępne jest w kilku wariantach, jak oświetlenie punktowe ze ściemniaczami i oświetlenie liniowe o barwie 3200 K i 5500 K. Jeżeli pergola ma być pomieszczeniem całkowicie zabudowanym, polecamy wybór drzwi przesuwnych, co pozwoli Ci na korzystanie z niej niezależnie od pory roku i warunków panujących na zewnątrz. Są to panele szklane z możliwością dowolnego łączenia. Cechują się estetycznym wyglądem i bardzo dobrymi parametrami izolacji cieplnej.

W ofercie znajdziesz ponadto kurtyny ZIIP wykonane z włókna szklanego i PCV. Chronią przed słońcem, insektami oraz zanieczyszczeniami. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy kolorów, dopasowując kurtynę do stylistyki swojego ogrodu i tarasu, a także koloru elewacji budynku.

Z nowoczesnym wyposażeniem do pergoli tarasowych z łatwością stworzysz funkcjonalną przestrzeń do odpoczynku w otoczeniu pięknej scenerii swojego ogrodu. Będziesz mógł relaksować się w komfortowych warunkach zarówno latem w ciepłe dni, jak też mroźną zimą.

Bezpłatny pomiar