Wyposażenie do pergoli tarasowych

Zapewnij sobie maksymalny komfort odpoczynku! Stwórz własną pergolę, która będzie zgodna z Twoją koncepcją, oczekiwaniami i wymaganiami. Nadaj im oryginalnych dekoracji, zadbaj by były jeszcze bardziej funkcjonalne i przytulne. Stwórz z nich własną oazę spokoju!

Proponujemy Ci dodatkowe wyposażenie do pergoli tarasowych. W ofercie dostępne są szklane drzwi, boczne kurtyny, oświetlenie LED i promienniki ciepła. Masz pełną swobodę wyboru wyposażenia pergoli, dzięki czemu będzie ona w pełni funkcjonalna, idealnie odpowiadająca Twoim potrzebom. Zyskasz więcej możliwości jej wykorzystania. Idealnie sprawdzi się latem, kiedy w upalne dni poszukujesz przyjemnego cienia, jak i zimą, kiedy chcesz spędzić popołudnie bliżej natury, wciąż jednak w komforcie przy odpowiednio wysokiej temperaturze, podczas gdy na zewnątrz pada śnieg, a temperatury osiągają minusowe temperatury. Wyposażenie dodatkowe do pergoli tarasowej pasuje do wszystkich produktów z naszej oferty. Doskonale sprawdzą się w przypadku pergoli przyściennych, jak również pergoli wolnostojących. Szeroki wybór w powyższej ofercie pozwoli ci osłonić pergolę, ozdobić ją lub oświetlić światłem punktowym. Takie proste elementy sprawią, że będziesz korzystał z niej chętniej i częściej – co więcej, przez cały rok!

Szeroki wybór wyposażenia do pergoli tarasowych

Jakie wyposażenie do pergoli wybrać, aby zyskać przytulne i funkcjonalne miejsce do relaksu?

W naszej ofercie wciąż pojawiają się nowe produkty, które zwiększają komfort odpoczynku oraz pozwalają na dokonywanie efektownych zmian i modyfikacji w konstrukcji i we wnętrzu pergoli. Wśród naszych propozycji na szczególną uwagę zasługują promienniki elektryczne. To urządzenia umożliwiające korzystanie z pergoli w okresie jesienno-zimowym. Przeznaczone są do ogrzewania pomieszczenia, wyróżniają się niskim kosztem eksploatacji i bardzo cichą pracą. Pozwalają na oszczędności ogrzewania nawet do 60%.

Do wyposażenia do pergoli tarasowych zaliczamy również energooszczędne oświetlenie LED. Można je zamontować w wybranych modelach pergoli. Dostępne jest w kilku wariantach, jak oświetlenie punktowe ze ściemniaczami i oświetlenie liniowe o barwie 3200 K i 5500 K. Jeżeli pergola ma być pomieszczeniem całkowicie zabudowanym, polecamy wybór drzwi przesuwnych, co pozwoli Ci na korzystanie z niej niezależnie od pory roku i warunków panujących na zewnątrz. Są to panele szklane z możliwością dowolnego łączenia. Cechują się estetycznym wyglądem i bardzo dobrymi parametrami izolacji cieplnej. Dzięki temu nie tylko chłodzą w upalne lato, ale także zatrzymują ciepło, docierające z wnętrza domu. Taka forma jest izolacji jest nie tylko ekonomiczna, ale również nie odbija się negatywnie na comiesięcznych rachunkach.

W ofercie znajdziesz ponadto kurtyny ZIIP wykonane z włókna szklanego i PCV. Chronią przed słońcem, insektami oraz zanieczyszczeniami. Ich zamontowanie zapewnia bezpieczeństwo alergikom, ale także najmłodszym domownikom, którzy narażeni są na nieprzyjemne ukąszenia. Możesz je wybierać spośród szerokiej gamy kolorów, dopasowując kurtynę do stylistyki swojego ogrodu i tarasu, a także koloru elewacji budynku.

Z nowoczesnym wyposażeniem do pergoli tarasowych z łatwością stworzysz funkcjonalną przestrzeń do odpoczynku w otoczeniu pięknej scenerii swojego ogrodu. Będziesz mógł relaksować się w komfortowych warunkach zarówno latem w ciepłe dni, jak też mroźną zimą.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, w przypadku pytań technicznych lub dotyczących aranżacji – służymy swoją wiedzą i doświadczeniem. W tym celu zachęcamy do skonsultowania się z naszymi przedstawicielami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod wskazanym numerem telefonu oraz pod adresem email.

Zadzwoń!
Skontaktuj się z nami:

+48 71 348 42 42

+48 536 909 270
Call Now Button
Bezpłatny pomiar