Refleksole Wrocław

Innowacja dla Twojego komfortu cieplnego.

Refleksole stanowią rewolucyjne rozwiązanie oraz nowoczesny sposób na ochronę przeciwsłoneczną wnętrza budynku, polecane szczególnie do większych przeszkleń.  Ich maksymalne wymiary wynoszą aż 4,5 x 5 metrów, co pozwala na osłonięcie nawet największych powierzchni.

Refleksole zewnętrzne pomagają w utrzymaniu stałej temperatury w pomieszczeniach, zwiększając tym samym komfort termiczny. Sprawdzają się szczególnie w pomieszczeniach narażonych na silne działanie promieni słonecznych. Będą idealnym zabezpieczeniem przed niechcianym nagrzaniem wnętrza, między innymi na aulach wykładowych, w restauracjach, czy w oranżeriach. Przeznaczone są do montażu na zewnątrz zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i użytku publicznego. W zależności od swoich potrzeb oraz rodzaju produktu, możesz zamontować je również wewnątrz pomieszczenia, a także zamontować refleksole na balkon. Należą do bardzo często wybieranych produktów z naszej oferty, cieszą się dużą popularnością wśród osób posiadających tarasy i balkony z zadaszeniem, którym jednak brakuje osłony bocznej.

Refleksole rolety i ich zalety

Refleksole wykonane zostały z tkanin HIGH-T-TEX i Polyscreen. Materiały wybraliśmy, uwzględniając największe oczekiwania klientów od nowoczesnych refleksoli. Są odpowiedzialne za ochronę przed nadmiernym promieniowaniem UV, aby zapewnić cień i przyjemny chłód podczas upalnych dni, a także utrzymanie pożądanej stałej temperatury w pomieszczeniach. Dzięki swojej konstrukcji, materiał skutecznie odbija lub rozprasza promienie słoneczne, chroniąc nas przed wysoką temperaturą. W swojej ofercie posiadamy wiele rodzajów materiałów, które różnią się między sobą przepuszczalnością światła. Posiadamy refleksole wykonane z materiału, który skutecznie blokuje dostęp światła dziennego, a także modele, które posiadają większą przepuszczalność i nie zaciemniają całkowicie pomieszczenia. Ich ogromną zaletą jest wysoka odporność na zagniecenia i zabrudzenia

Refleksole cechują się prostotą obsługi. Można sterować nimi radiowo, a także z wykorzystaniem systemu elektrycznego. Dużym atutem jest duża swoboda ich rozbudowy i uzupełnienia o dodatkowe wyposażenie, jak np. automatyka pogodowa. Dzięki niej refleksole automatycznie się zasuwają i rozsuwają w zależności od warunków panujących na zewnątrz.

Energooszczędność, estetyka i funkcjonalność – te wszystkie cechy łączą nasze refleksole zewnętrzne

Duże zainteresowanie refleksolami to dowód ich możliwości, a także ogromnych zalet. Przyciągają zarówno osoby zainteresowane wykorzystaniem ich na użytek prywatny, jak i przedsiębiorców, korzystających z ich walorów, na przykład w biurowcach.  Są nazywane naturalną klimatyzacją, ponieważ zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń, co przekłada się na oszczędności energii. Ponadto refleksole znacząco zmniejszają konieczność użytkowania klimatyzacji w pomieszczeniu.

Koszty związane z eksploatacją budynku są wyraźnie niższe. Mogą przybierać różne kolory w zależności od efektu, jaki chcemy osiągnąć. Szeroka paleta barw z gamy kolorów neutralnych pozwala na idealne dopasowanie refleksoli do wystroju wnętrza, tworząc jednocześnie jego integralny element dekoracyjny. Jeżeli zależy nam na mniejszym tłumieniu światła promieni słonecznych, polecamy wybór jasnych barw, z kolei przy zastosowaniu ciemnych materiałów, w większym stopniu ograniczysz dopływ światła dziennego zarówno na taras i balkon, jak też do wnętrza budynku. Ciemniejsze odcienie rekomendowane są do pomieszczeń, w których znajduje się na przykład telewizor. Dzięki zaciemnieniu pomieszczenia, nawet w środku dnia, można poczuć się w domu jak w sali kinowej.  Refleksole sprzyjają prywatności i intymności, podobnie jak rolety okienne chronią przed wzrokiem sąsiadów i przechodniów. Prezentują się bardzo estetycznie i nowocześnie, wpisują się w aktualne trendy nawiązujące do stylu modernistycznego, który cechuje się prostotą, minimalizmem i funkcjonalnością. To świetne rozwiązanie dla miłośników prostych i wygodnych rozwiązań.

Refleksole montujemy do sufitu, montaż jest łatwy i nie powinien przysporzyć większych problemów. W zależności od preferencji można zamontować je wewnątrz ramy okiennej lub na elewacji. Niektóre modele, w szczególności refleksole przeznaczone do użytku wewnętrznego, posiadają uchwyty do mocowania przyściennego. Solidna konstrukcja i elementy montażowe opierające się na częściach z ekstrudowanego aluminium zapewniają wysoką jakość oraz trwałość montażu. To idealna opcja dla wszystkich tych, którzy chcą zwiększyć swoją przestrzeń wypoczynkową na tarasie lub balkonie, a także ograniczyć dopływ światła dziennego do wnętrza budynku. To prosta konstrukcja o dużych możliwościach.

Zadzwoń!
Skontaktuj się z nami:

+48 71 348 42 42

+48 536 909 270
Call Now Button
Bezpłatny pomiar