Refleksole

Innowacja dla Twojego komfortu cieplnego. Rewolucyjne rozwiązanie, nowoczesny sposób na ochronę przeciwsłoneczną wnętrza budynku, polecane szczególnie do większych przeszkleń. Refleksole pomagają w utrzymaniu stałej temperatury w pomieszczeniach, zwiększając tym samym komfort termiczny. Przeznaczone są do montażu na zewnątrz zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i użytku publicznego. Należą do bardzo często wybieranych produktów z naszej oferty, cieszą się dużą popularnością wśród osób posiadających tarasy i balkony z zadaszeniem, którym jednak brakuje osłony bocznej.

Refleksole wykonane zostały z tkanin HIGH-T-TEX i Polyscreen. Materiały wybraliśmy, uwzględniając największe oczekiwania klientów od nowoczesnych refleksolów. Są odpowiedzialne za ochronę przed nadmiernym promieniowaniem UV, aby zapewnić cień i przyjemny chłód podczas upalnych dni, a także utrzymanie pożądanej stałej temperatury w pomieszczeniach. Można sterować nimi radiowo, a także z wykorzystaniem systemu elektrycznego. Dużym atutem jest duża swoboda ich rozbudowy i uzupełnienia o dodatkowe wyposażenie, jak np. automatyka pogodowa. Dzięki niej refleksole automatycznie się zasuwają i rozsuwają w zależności od warunków panujących na zewnątrz.

Energooszczędność, estetyka i funkcjonalność w jednym?

Duże zainteresowanie refleksolami to dowód ich możliwości, a także ogromnych zalet. Są nazywane naturalną klimatyzacją, ponieważ zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń, co przekłada się na oszczędności energii. Ponadto refleksole znacząco zmniejszają konieczność użytkowania klimatyzacji w pomieszczeniu. Koszty związane z eksploatacją budynku są wyraźnie niższe. Mogą przybierać różne kolory w zależności od efektu, jaki chcemy osiągnąć. Jeżeli zależy nam na mniejszym tłumieniu światła promieni słonecznych, polecamy wybór jasnych barw, z kolei przy zastosowaniu ciemnych materiałów, w większym stopniu ograniczysz dopływ światła dziennego zarówno na taras i balkon, jak też do wnętrza budynku. Refleksole sprzyjają prywatności i intymności, podobnie jak rolety okienne chronią przed wzrokiem sąsiadów i przechodniów. Prezentują się bardzo estetycznie i nowocześnie, wpisują się w aktualne trendy nawiązujące do stylu modernistycznego, który cechuje się prostotą, minimalizmem i funkcjonalnością.

Refleksole montujemy do sufitu, montaż jest łatwy i nie powinien przysporzyć większych problemów. To idealna opcja dla wszystkich tych, którzy chcą zwiększyć swoją przestrzeń wypoczynkową na tarasie lub balkonie, a także ograniczyć dopływ światła dziennego do wnętrza budynku. To prosta konstrukcja o dużych możliwościach.

Bezpłatny pomiar