Rolety zewnętrzne

Producent rolet zewnętrznych – zatroszczymy się o Twój komfort cieplny. Rolety zewnętrzne to nie tylko ochrona przed słońcem i nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczenia, lecz również ochrona antywłamaniowa. Rolety poprawiają skutecznie bilans energetyczny, dlatego świetnie sprawdzą się o każdej porze roku. Proponujemy rolety zewnętrzne z ręcznym i elektrycznym sterowaniem przeznaczonym do montażu na elewację.

Producent rolet zewnętrznych Perfecta proponuje szeroki wybór osłon okiennych przeznaczonych do montażu od strony fasady budynku. Podążamy za najnowszymi trendami i maksymalnie wykorzystujemy nowości technologiczne, które umożliwiają nam projektowanie i tworzenie coraz bardziej zaawansowanych rolet. Naszym celem jest przede wszystkim zwiększenie komfortu naszych klientów, którzy własny dom traktują jako azyl – miejsce, w którym czują się najlepiej i najbezpieczniej.

Dlaczego rolety zewnętrzne? Opinia producenta rolet zewnętrznych

Jako doświadczony producent rolet zewnętrznych jestem odpowiedzialny za promowanie najlepszych rozwiązań w zakresie osłon okiennych. Na przestrzeni wielu lat firma Perfecta zaskakiwała swoich klientów, wprowadzając na rynek innowacyjne produkty, całkowicie zmieniające sposób definiowania wygody, komfortu oraz bezpieczeństwa. Rolety zewnętrzne stanowią jeden z wariantów ochrony przeciwsłonecznej, ale też element elewacji zwiększający prywatność oraz bezpieczeństwo mieszkańców. Nie pozwalają promieniom słonecznym „przedrzeć się” do wnętrza budynku przez szybę, są zatrzymane jeszcze przed nią, co powoduje, że oszczędności energii w przypadku klimatyzacji mogą wynieść nawet 40%. Roleta zewnętrzna obniża temperaturę w pomieszczeniach o kilka stopni, co przy dużych upałach jest ich ogromną zaletą.

Według producenta rolet zewnętrznych odgrywają one ponadto ważną rolę w okresie jesienno-zimowym. Odsłonięte pozwalają na większy dopływ ciepła do wnętrza, a zasłonięte zatrzymują ciepło w pomieszczeniach. Efekty widoczne są w niższych rachunkach za energię niezbędną do ogrzania budynku.

Rolety zewnętrzne dostępne są w wielu wariantach, wyposażone są w sterowanie ręczne lub elektryczne. Ich montażu można dokonać w dowolnym momencie, ponieważ mocuje się je do elewacji budynku. Profile wykonane zostały z lekkiego, ale wytrzymałego i odpornego na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych aluminium. To produkty, które powstały we współpracy z naszymi klientami. To oni i ich wskazówki były dla nas największą inspiracją.

Bezpłatny pomiar