Żaluzje zewnętrzne fasadowe

Bez nadmiernego słońca i nieproszonych gości! Nowoczesny system pozwalający na regulację ilości promieni słonecznych docierających do wnętrza budynku przez okna. Żaluzje zewnętrzne fasadowe mocowane są na zewnątrz fasady budynku, a dzięki swojej prostocie, jak i minimalistycznej formie doskonale pasują do modernistycznej architektury, którą wyróżnia współczesny design. Żaluzje zewnętrzne fasadowe cechują się płynnością sterowania, łatwością montażu, lekką i solidną konstrukcją, a także dużą funkcjonalnością. Jest to alternatywa dla tradycyjnych żaluzji i rolet wewnętrznych, coraz częściej stosowana ze względu na wzrost popularności budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

Wielkogabarytowe okna to wyjątkowy element konstrukcji budynku, który wpływa na jego efektowny i nowoczesny wygląd. Wiele osób obawia się, że im większa powierzchnia szyby, tym większe traty ciepła i mniej skuteczna bariera chroniąca przed chłodem napływającym z zewnątrz. Czy wiesz, że okna mogą przepuszczać aż do 80% promieni słonecznych? To powoduje, że w upalne lato temperatura w pomieszczeniach wzrasta do ekstremalnie wysokich temperatur. Żaluzja zewnętrzna fasadowa odbija promienie słoneczne jeszcze przed szybą, co jest jedną z ważniejszych cech, jaka odróżnia ją od żaluzji wewnętrznej. W ten sposób ryzyko nagrzewania się pomieszczenia zdecydowanie maleje.

Innowacyjna rewolucja – żaluzja zewnętrzna fasadowa najlepiej spełni się w roli partnera okien energooszczędnych. Tworzą duet doskonały stojący na straży Twojego komfortu cieplnego. Regulacja żaluzji pozwala na zarządzanie ilością promieni słonecznych docierających do wnętrza budynku. Latem zapewnisz sobie przyjemne zaciemnienie oraz obniżysz temperaturę w pomieszczeniu, zimą odsłonięte żaluzje pozwolą Ci dłużej cieszyć się naturalnym światłem w mieszkaniu.

Żaluzją zewnętrzną fasadową możesz sterować ręcznie lub elektrycznie. Ponadto dostępne jest sterowanie radiowe i możliwość zastosowania automatyki pogodowej. Ostatnia opcja pozwoli Ci ograniczyć ingerencję w pracę żaluzji. Ustawiając odpowiednie parametry, będzie ona się rozsuwać i zasuwać w zależności od warunków panujących na zewnątrz. Jest to rozwiązanie stosowane w inteligentnych domach, w których znacząco ograniczono obowiązki człowieka.

Żaluzje dostępne są w naszym sklepie w wielu kolorach z palety barw RAL. W zależności od aranżacji wnętrza, jak też własnych preferencji, możesz zdecydować się na żaluzje zewnętrzne fasadowe w jasnych kolorach, ciemniejszych lub wyrazistych, jak czerwień, bordo czy nawet kolor żółty. Pamiętaj, aby przy wyborze uwzględnić również kolor elewacji.

Bezpłatny pomiar