Parasole okrągłe

Uniwersalne i ponadczasowe! Ochrona przed słońcem podczas upalnych dni i przed deszczem w okresie, kiedy pogoda nas nie rozpieszcza. Parasole okrągłe cechują się stabilną i jednocześnie lekką aluminiową konstrukcją malowaną proszkowo na biało. Dostępne są w różnych rozmiarach, kolorach i wzorach, również parasole okrągłe reklamowe. Prosta konstrukcja sprawia, że łatwo się je składa i rozkłada. Nadruk wykonany w technologii termosublimacji zapewnia wysoką jakość, odporność oraz doskonałe nasycenie i odwzorowanie kolorów.

Przy wyborze parasoli należy kierować się ich wielkością. Okrągły kształt pozwala na ich wykorzystanie zarówno w przypadku dużych, jak też mniejszych powierzchni. Jet to rozwiązanie ponadczasowe, które doskonale sprawdzi się do zacenienia basenu bądź piaskownicy dla dzieci, jak też strefy wypoczynkowej.

Centralna noga i wysięgnik w parasolach okrągłych

Do dyspozycji naszych klientów są parasole okrągłe z centralnie umieszczoną nogą, jak tez parasole na wysięgniku. Pierwsza opcja sprawdzi się w przypadku, kiedy parasol będzie umieszczony pośrodku stołu ogrodowego. W przypadku kompletów wypoczynkowych najlepszym wyborem będzie parasol z wysięgnikiem. Pozwala on na większą swobodę w aranżacji przestrzeni, meble możemy pod nim ustawić w dowolny sposób. Jest więc funkcjonalnym i jednocześnie efektownie prezentującym się wyposażeniem ogrodu czy tarasu.

W obu przypadkach istotne jest, aby czasza parasola okrągłego była wykonana z materiału odpornego na wpływ czynników zewnętrznych – promieniowanie UV, wiatr i deszcz. Nie bez znaczenia jest także jego kolor – jasne barwy znacznie lepiej odbijają promienie słoneczne, ciemne z kolei doskonale prezentują się w nowoczesnych aranżacjach ogrodowych. Wysięgnik lub centralnie umieszczona noga muszą zapewniać konstrukcji stabilność, co jest szczególnie ważne przy dużych parasolach. Nasze parasole otwierane są z wykorzystaniem dźwigni lub rączki. Różnią się kątem czasy i jej wymiarami. Niezależnie od wielkości parasola okrągłego istnieje możliwość wykonania dowolnego nadruku. To doskonała propozycja dla firm oraz lokali gastronomicznych, które chcą parasol wykorzystać jako nośnik reklamy.

Oferujemy szeroki wybór parasoli zarówno ogrodowych, jak też reklamowych. Wykonujemy parasole na zamówienie i realizujemy autorskie projekty naszych klientów. Gwarantujemy wysoką jakość materiału i wytrzymałość konstrukcji. Dokładamy wszelkich starań, by każdy nadruk na parasolu był idealnym odwzorowaniem projektu klienta.

Zadzwoń!
Skontaktuj się z nami:

+48 71 348 42 42

+48 536 909 270
Call Now Button
Bezpłatny pomiar