Parasole – schroń się przed upałem

Żarzące słońce latem potrafi przyprawić nie lada problemów. Piekąca skóra, upał, potrzeba schronienia I ukojenia potrafi być na tyle duża, że decydujemy się na zakup parasola. Wybór odpowiedniego, który odpowie na nasze potrzeby I wpasuje się w taras lub balkon, może być naprawdę trudny. Jaki zatem wybrać?
 

Jaki parasol ochroni nas przed upałem?

Wybierając odpowiedni parasol na nasz ogród, pamiętajmy, aby wybrać taki, który zapewni nam zarówno lekką jak I stabilną konstrukcję. Bez wątpienia, podczas całego okresu użytkowania, będziemy go przesuwać I przenosić. Ważne jest by konstrukcja była lekka, opierająca się głównie na elementach aluminiowych. Dodatkowo, zmienna charakterystyka polskiego klimatu lubi płatać figla – zdmuchując parasole z naszej posesji. Idealny produkt to taki, który zachowa równowagę, pomiędzy tymi dwoma cechami.

Kolor i kształt to element mocno indywidualny, więc przy wyborze sugerujmy się przede wszystkim aranżacją I wymiarami terenu, na który zostanie postawiony.
 
Obecnie dostępne mamy parasole:

  • okrągłe, o średnicy 300, 400, 420 I 500 cm
  • kwadratowe o wymiarach 220 x 200, 300 x 300, 350 x 350, 400 x 400 cm

 
Duże parasole świetnie nadają się na domowe festyny, większe przyjęcia, organizowane spotkania biznesowe czy grille. Mniejsze z kolei, bez większego problemu, postawimy na balkonie w nawet największym, miejskim blokowisku.
 
Jeśli posiadamy wyjątkowo oryginalne oczekiwania, co do jego ostatecznego wyglądu, istnieje możliwość nakładania własnego nadruku. Nadruk na parasol dobierany jest indywidualnie, nakładając go przy użyciu tzw. technologii termosublimacji.
 
Dodatkowo, niezbędną cechą, która powinna być brana pod uwagę, to jego łatwość użytkowania. Zarówno składanie, rozkładanie, montaż, demontaż oraz czyszczenie go, powinno być maksymalnie ułatwione I funkcjonalne. Nikt z nas nie chce tracić czasu na walkę z parasolem, kiedy za oknem rozpieszcza nas słońce, prawda?
 

Zadzwoń!
Skontaktuj się z nami:

+48 71 348 42 42

+48 536 909 270
Call Now Button
Bezpłatny pomiar