Pergola przyścienna – zalety takiego rozwiązania

Dla miłośników długiego odpoczynku na świeżym powietrzu. Dla fanów wieczornego przesiadywania na tarasie, w towarzystwie najbliższych i przyjaciół. Dla wielbicieli dźwięku padającego deszczu i dla tych, którzy aranżują nie tylko dom, ale także ogród i okolice wokół niego.

Pergole przyścienne są niezwykle popularnym rozwiązaniem, stosowanym coraz częściej na przydomowych terenach. Nic dziwnego, skoro ta osłona zewnętrzne wiąże się z wieloma, cennymi zaletami.

Idealne miejsce do relaksu

Pergola przyścienna to doskonały sposób na przedłużenie elewacji domu, stwarzając przy tym idealną przestrzeń do odpoczynku, spotkań ze znajomymi oraz zagospodarowania strefy zabawy dla najmłodszych. Dzięki zadaszeniu i szerokim możliwościom aranżacyjnych staje się upragnioną strefą relaksu. To w niej wykorzystać możemy zarówno standardowe meble ogrodowe, jak i nadmuchiwane baseny, stoły do długich przyjęć z grillem, a także dekoracje roślinne lub świetlne. Kilka prostych trików i zabiegów spowoduje, że nasz ogród zyska na uroku, stając się świetną, użytkową przestrzenią przez cały rok.

Ochrona przed czynnikami atmosferycznymi

Nagłe opady deszczu, pierwsze płatki śniegu czy letni grad. W naszej strefie klimatycznej pogoda potrafi zaskoczyć nie tylko kierowców. Jest to tym bardziej uciążliwe, gdy warunki zmieniają się podczas majówkowego grillowania lub długo oczekiwanego przyjęcia urodzinowego. Główną zaletą pergoli jest ochrona przed takimi czynnikami, zapewniająca o wygodzie i komforcie zaproszonych gości. Dzięki niej nie musimy bać się zmiennej pogody, planując wiele weekendowych przyjęć.

Uniwersalna w swoim stylu

Styl minimalistyczny, nawiązujący do najprostszych konstrukcji. Nowoczesna willa, zaskakująca niecodziennymi architektonicznymi rozwiązaniami. Tradycyjny, wiejski domek na przedmieściach. Bez względu na to jaki styl naszego przyszłego domu wybierzemy, pergola staje się uniwersalnym rozwiązaniem, który doskonale wkomponuje się i odda wybraną aranżację. Jej konstrukcja i dowolność dekoracji powoduje, że cała obrana koncepcja wystroju nie zatraca się. Co więcej, wybierając jej odpowiedni kolor, oświetlenie oraz decydując się na bluszcz lub duże tuje nadajemy jej indywidualnego, oryginalnego charakteru.

Dobry stosunek ceny do jakości

Mówiąc najprościej: jest to rozwiązanie opłacalne. Za stosunkowo niską cenę zyskujemy funkcjonalną osłonę, która wyróżnia się wytrzymałością i która posłuży nam na lata. Co więcej, pergole funkcjonować mogą przez cały rok, nie wymagając składania lub rozkładania w określonych miesiącach w roku.  Pergola tym samym stała się doskonałą alternatywą dla markiz i refleksoli.

 

Zadzwoń!
Skontaktuj się z nami:

+48 71 348 42 42

+48 536 909 270
Call Now Button
Bezpłatny pomiar