Pergole rzymskie i markizy tarasowe dla HORECA

Śniadanie na hotelowym tarasie, romantyczna kolacja w ulubionej restauracji, ozdobne pnącze, zwisające nad naszymi głowami i kojący cień, umilający wspólny relaks. Restauracje i hotele, wraz ze staranną aranżacją pokoju, holu i części jadalnej, planują także przestrzenny ogród, pełen zieleni, części wypoczynkowej i rekreacyjnej. Wśród stolików, doniczek i oświetlenia, sprawdzają się także pergole rzymskie i markizy tarasowe.

HORECA określa zarówno sektor hotelarski, jak i gastronomiczny, a nazewnictwo to funkcjonowało najpierw w Beneluksie, a następnie w innych krajach świata. Do tej grupy przynależy rzesza obiektów, w tym restauracje, bary i noclegownie.

Pergole rzymskie

Jedna z najczęściej wykorzystywanych form ochrony i budowania estetyki naszego tarasu. Atrakcyjność i inspirowanie stylem wprost z gorących, tropikalnych wysp, jest niezwykle popularną opcją dla projektantów i właścicieli ośrodków i lokali. Ta prosta technika stwarza efekt przytulnego wnętrza, idealnego do odpoczynku na świeżym powietrzu. Po jej zamontowaniu nad częścią wypoczynkową, a następnie rozłożeniu baldachimu, uzyskujemy ochronę przed słońcem oraz wiatrem.

Dlaczego warto stosować pergole rzymskie w HORECA?

  •  jest to idealny sposób na ochronę przed promieniami UV i przelotnymi, letnimi deszczami
  •  przyczyniają się do utrzymania chłodu na tarasie lub w ogrodzie
  •  proces zwijania i rozwijania jest łatwy i szybki, dzięki czemu nie wymagana jest pomoc specjalisty
  • -zyskujemy estetyczną przestrzeń, co z pewnością docenią nasi goście

Markizy tarasowe

Inspirowana włoskimi alejkami i wczasami na Majorce, markiza tarasowa, stanowi doskonałą alternatywę dla powyższej pergoli. Wysuwany z kasety zwój materiału ochrania cały teren ogrodu lub tarasu – z tego względu, tak chętnie wykorzystuje się je w restauracjach i lokalach gastronomicznych. Markiza osłania przed deszczem i słońcem, a przy tym jest niezwykle elegancką formą dekoracji. Możliwość zsuwania i wsuwania pozwala na korzystanie z niej tylko w wybranych dniach lub miesiącach – wtedy kiedy chcemy lub kiedy poproszą nas o to goście.

Markiza świetnie sprawdzi się przy niewielkich lokalach, dostosowanych do typowo sezonowych trendów, większych restauracji z rozbudowaną częścią zewnętrzną, w schroniskach umożliwiających śniadanie na świeżym powietrzu i hotelach, z częścią basenową i rekreacyjną. Szeroka możliwość materiałów i kolorów pozwoli dostosować osłonę do elewacji lub otoczenia. Uniwersalność zastosowania jest warta uwagi, do czego serdecznie zachęcamy!

Zadzwoń!
Skontaktuj się z nami:

+48 71 348 42 42

+48 536 909 270
Call Now Button
Bezpłatny pomiar