Pergole tarasowe

Długoletnia tradycja, duże doświadczenie potwierdzone setkami realizacji wykonanych na specjalne zamówienie Klientów a także nowoczesny design, harmonia z otoczeniem i funkcjonalność – to wszystko zapewniają proste i elegancje konstrukcje, które maksymalnie wykorzystują przestrzeń. Ten opis łączy wszystkie produkty Perfecta z linii Pergopolis.

Dzięki zapleczu technicznemu złożonemu z wykwalifikowanych techników oraz inżynierów możemy stworzyć unikatowy produkt skierowany wyłącznie dla Państwa. W zależności od potrzeb możemy stworzyć pergolę aluminiową, stalową lub na konstrukcji drewnianej. Każdy projekt traktujemy indywidualnie aby w najwyższym stopniu spełniał wymagania Klienta.

W naszej ofercie znajdują się zarówno pergole wolnostojące jak i przyścienne projektowane na wymiar aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń.

Najpopularniejsze rodzaje pergol:

Pergosmall

Pergola ogrodowa pasuje do różnych aranżacji dzięki połączeniu klasycznej elegancji z nowoczesnością. Zastosowanie pasa zębatego oraz łożysk kulkowych w układzie napędowym czyni produkt bardzo wytrzymałym, cichym i bezawaryjnym. Dach wykonany z ognioodpornej tkaniny o małej kurczliwości stanowi doskonałą ochronę przed deszczem, słońcem czy wiatrem. Ukryty, rynnowy system odprowadzający wodę stanowi integralną część konstrukcji. Pergola wyłącznie ze sterowaniem elektrycznym, na życzenie może zostać zastosowane sterowanie radiowe.

Pergotesa

Estetyczna pergola z wbudowanym rynnowym odprowadzaniem wody. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny jednocześnie stanowi doskonałe i naturalne przedłużenie budynku na zewnątrz, co tworzy wspaniałe warunki do spędzania czasu w ogrodzie czy na tarasie w czasie każdej pory roku. Pergotesa oznacza skuteczną, dodatkową izolację cieplną budynku co przekłada się na dodatkową oszczędność energii.

Dzięki unikalnej technologii moduły tej wielofunkcyjnej konstrukcji mogą mieć głębokość nawet do 9 metrów i służyć jako dodatkowa powierzchnia użytkowa domu, restauracji czy hotelu. Dzięki zastosowanym technologiom, użytkowanie pergoli jest możliwe w dłuższym okresie w zróżnicowanych warunkach pogodowych.

Pergoklima

Dobrze zaprojektowana i innowacyjna wolnostojąca pergola bioklimatyczna która może stanowić zarówno konstrukcję wolnostojącą jak i zadaszenie tarasu z rozsuwanym dachem. Odprowadzanie wody przy pomocy rynien o przekroju 20cmx20cm, ze zintegrowanym odpływem deszczówki we wspornikach. Dach z listew aluminiowych o szerokości 22cm regulowanych od 0 ° do 140 °, wyposażonych w uszczelki. Dzięki sterowaniu listew można w pełni regulować dostęp promieni słonecznych od częściowej ochrony po szczelne zamknięcie by spędzać czas w przyjemnym zacienieniu lub schronić się przed deszczem. Jest to idealne rozwiązanie aby móc korzystać z pergoli w każdych warunkach.

Maksymalne wymiary pojedynczego modułu wynoszą 6,00m x 4,20m przy konstrukcji opierającej się wyłącznie na czterech słupach o wymiarach 20cm x 20cm. Napędzana silnikiem o niskim napięciu. Pergola może być dodatkowo wyposażona w energooszczędne światła LED, a profile nośne umożliwiają dodatkowy montaż kurtyn bocznych, okien lub drzwi przesuwnych.

Pergole
Zapraszamy na nową stronę