Rolety wewnętrzne

Rolety materiałowe:

Tradycyjne rolety materiałowe wyposażone są w trwały i cichy mechanizm dostępny w wielu kolorach. Dzięki prostej i trwałej konstrukcji zapewniają bezawaryjne użytkowanie przez wiele lat. Dzięki naściennemu lub sufitowemu sposobowi montażu można przy pomocy jednej rolety zasłonić całą wnękę okienną. Rolety z tkaniną typu blackout znajdą zastosowanie w sypialniach, pokojach dziecięcych, salach wykładowych lub szkolnych klasach. W przeciwieństwie do roletek typu mini mogą być wykonane w dużych rozmiarach, dzięki czemu z powodzeniem mogą zastąpić ekran rzutnika lub zasłonić okno witrynowe.

Rolety mini

Bezinwazyjny i prosty montaż do ramy okiennej, atrakcyjna cena i ogromny wybór tkanin od dekoracyjnych po zaciemniające i typu „dzień-noc” dają ogromne możliwości szybkiej i niedrogiej zmiany aranżacji okna czy nadanie pomieszczeniu nowej funkcji. Dzięki dyskretnej konstrukcji – niewielkiemu wałkowi nawojowemu oraz opcjonalnemu prowadzeniu przy pomocy żyłki nie przytłaczają wnętrza. Możliwość wyboru spośród kilku sposobów montażu (na haczyki, na klej lub wkręty) ułatwia samodzielny montaż produktu. W przeciwieństwie do rolet tradycyjnych dzięki niewielkim rozmiarom mechanizmu oraz wałka nawojowego bez problemu mieszczą się w większości wnęk okiennych.

Rolety dachowe

Rolety do okien dachowych wszystkich producentów, możliwość zamontowania rolet w kasetkach dopasowanych kolorystycznie do ram okiennych. W ofercie posiadamy również oryginalne roletki na okna firm Fakro oraz Velux. Możliwość zastosowania materiału odbijającego światło, sprawia, że w upalny dzień można obniżyć temperaturę panującą w pomieszczeniach, a nocą odpocząć w komfortowych warunkach. Dzięki montażowi do skrzydła okiennego możliwe jest korzystanie z rolety nawet przy otwartym oknie a mechanizm z funkcją stop umożliwia regulowanie ilości wpadającego do pomieszczenia światła.

Rolety w kasetkach

Rolety w kasetkach wykonanych z lakierowanego aluminium, dostępne w kolorze białym, antracytowym oraz drewnopodobnych takich jak dąb czy orzech. Ze względu na duży wybór najbardziej popularnych oklein używanych również przez producentów okien istnieje możliwość dyskretnego wpasowania obudowy roletki w skrzydło okienne. Cichy i niezawodny mechanizm łańcuszkowy umożliwia zatrzymanie tkaniny na dowolnej wysokości, a prowadnice zatrzymują ją na miejscu nawet w razie przeciągu. Dzięki możliwości zastosowania różnorodnych tkanin można uzyskać w mieszkaniu różny stopień osłonięcia i natężenia jasności od delikatnego rozproszenia światła po stuprocentowe zaciemnienie, a prowadnice boczne dodatkowo uszczelniają dostęp promieni słonecznych w dzień lub ulicznego światła nocą. Sposób montażu do ramy okiennej sprawia, że wnękę okienną można dodatkowo dowolnie zaaranżować zasłonami lub firankami.

Sprawdź także nasze moskitiery, zasłony rzymskie oraz rolety dzień-noc

Pergole
Zapraszamy na nową stronę