Wesele pod namiotem – najlepsze pomysły

Okazuje się, że przyjęcie w wynajętej sali, zaczyna powoli przechodzić do lamusa. Chociaż domy weselne prześcigają się w przygotowywaniu coraz to atrakcyjniejszej oferty, to państwo młodzi coraz częściej spoglądają w kierunku imprez w stylu slow. W okresie letnim szczególnym zainteresowaniem cieszą się wesela pod namiotem. Gdzie i jak je przygotować, aby były niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju?

 

 

Kameralny ślub i wesele we własnym ogródku

Jeżeli nigdy nie marzyłeś o uroczystości z wielką pompą, być może pomysł na wesele pod namiotem w ogrodzie, przypadnie ci do gustu. To ciekawa propozycja dla każdego. Spodoba się zarówno minimalistom, zwolennikom ruchu slow, jak i tradycjonalistom, szukającym nowych wrażeń. Zaletą takiego rozwiązania jest ograniczenie formalności, związanych z rezerwacją sali i oczekiwaniem na pierwszy wolny termin. Imprezę we własnym ogrodzie można przygotować praktycznie w każdym momencie. Trzeba jednak pamiętać o pogodzie, bo ta bywa kapryśna. Żeby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, dobrze jest wyposażyć się w duży, stabilny parasol albo zamontować markizę dwuspadową.

Zobacz: pergole

Jak przygotować wesele w ogrodzie? Najlepsze pomysły

Organizując przyjęcie w ogrodzie możemy dać ponieść się fantazji. Ogranicza nas jedynie przestrzeń, którą dysponujemy i zmieniająca się pogoda. Dlatego idealny moment na takie imprezy to późna wiosna albo środek lata. Wielkość ogrodu ma znaczenie, dlatego zanim przystąpimy do planowania, dobrze jest zastanowić się, czy wszyscy zaproszeni będą mogli swobodnie poruszać się po działce. Przyda się także kawałek płaskiej powierzchni – do ustawienia stołów i parkietu tanecznego.

 

pani młodaW cieniu starego drzewa

Jeżeli na twojej działce znajduje się duże, wiekowe drzewo, świetnie sprawdzi się jako element tematyczny imprezy. Możesz wyznaczyć pod nim miejsce do tanecznej zabawy albo ustawić w jego cieniu barek z przekąskami i alkoholem. Stoły z parasolami, ustawione wokół będą wspaniale współgrały z całością. A kolorowe lampiony, przywiązane do gałęzi wprowadzą romantyczny nastrój, gdy zapadnie zmrok.

 

Nad stawem w wiejskim ogrodzie

Wspaniałą scenerię stworzy także niewielki staw, z rosnącymi nieopodal kwiatami, jak z babcinego ogrodu. Nad jego brzegiem można ustawić duży baldachim, a wokół umocować płonące pochodnie, które dodadzą uroku miejscu.

 

Klasyczne przyjęcie w przydomowym ogrodzie

 Jeżeli nie dysponujemy dużą przestrzenią, ani nie mamy starych drzew czy stawów na działce, nie oznacza to, że nie możemy przygotować wspaniałego wesela. Odrobina wolnej przestrzeni wystarczy, żeby rozstawić długie stoły i baldachimy. Dla państwa młodych można także rozłożyć specjalny, czerwony dywan, a całość udekorować lampionami i kwiatami w dużych donicach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zadzwoń!
Skontaktuj się z nami:

+48 71 348 42 42

+48 536 909 270
Call Now Button
Bezpłatny pomiar