Żaluzje fasadowe w szkole we Wrocławiu – realizacja

Żaluzje fasadowe w szkole we Wrocławiu – nasza wiosenna realizacja.

Dzisiaj przedstawiamy Państwu naszą wiosenną realizację dostawy i montażu żaluzji fasadowych na wymiar w systemie podtynkowym dla Generalnego Wykonawcy, którego odbiorcą była Szkoła przy ul. Hallera  77 a we Wrocławiu.

<p”> Realizacja dostawy i montażu żaluzji fasadowych w budynku przy ul. Hallera 77 a we Wrocławiu to potwierdzenie zaufania Inwestora, którym był Urząd Miasta Wrocławia dla jakości produktów z naszej oferty, rzetelności wykonanej usługi montażu oraz realizacji całego zamówienia.

 

żaluzje fasadowe, osłony okienne, montaż, wrocław, żaluzje

Żaluzja fasadowa

Dostarczyliśmy do całego budynku żaluzje fasadowe w systemie podtynkowym marki ANWIS z lamelami C-80 w sterowaniu elektrycznym radiowym. Dodatkowym detalem całego zamówienia oraz potwierdzeniem nowoczesnego podejścia Inwestora – Szkoły był wybór czujników pogodowych. Czujniki pogodowe zostały zamontowane na fasadach budynku w ilości 2 szt. Łącznie zrealizowaliśmy dostawę kilkudziesięciu żaluzji fasadowych dla całego budynku. 

Żaluzje fasadowe w modelu z lamelami C-80

Inwestor zdecydował o wyborze kształtu „C” lameli w żaluzjach fasadowych. Kolorem dobranym przez architektów był kolor RAL 7035 (light grey). Budynek zaprojektowano w stylistyce skandynawskiej z użyciem jasnej kolorystyki fasady oraz zastosowania elementów drewnianych okładziny budynku.

 

 

Czas trwania całej naszej realizacji to zaledwie 1,5 miesiąca :

  • czas produkcji żaluzji fasadowych – 1 miesiąc
  • montaż żaluzji – 5 dni

 

Dziękujemy za zaufanie oraz zapraszamy chętne firmy / instytucje do podjęcia współpracy w zakresie dostawy i montażu przesłon okiennych na wymiar.

 

 

Poprzedni