Żaluzje plisowane – zapewnij sobie prywatność

Urządzanie swoich czterech kątów to często nie lada wyzwanie. Pojawiają się wtedy niespodziewane pytania i trudne decyzje. Kreatywność i poszukiwanie produktu idealnego często wiążą się ze zmianami planów lub znajdywaniem nowoczesnych rozwiązań. Bez wątpienia jednym z najbardziej designerskich, nowoczesnych, ale i funkcjonalnych rozwiązań są żaluzje plisowane. Wpasują się one zarówno w miejski, jak i tradycyjny styl, z uwzględnieniem elementów bogatych jak i minimalistycznych. Jeśli nie boisz się nowych rozwiązań, a design w twoich oczach “nie jedno ma imię” – sprawdź czy żaluzje plisowane nie są właśnie dla ciebie.
 
Zadania żaluzji plisowanych są złożone i wymienić je można naprawdę długo. Najczęściej jednak decydujemy się na nie, bowiem chcemy uzyskać:

  • prywatność – z dala od sąsiadów i przechodniów, którzy mogą zaglądać do naszego salonu. Sprzączka, służąca regulacji, pozwala na dokładne operowanie żaluzjami, zasłaniając tylko pożądaną część wnętrza;
  • ochronę – głównie przed słońcem i nagrzewaniem się pomieszczenia, z jednoczesną lepszą izolację cieplną;
  • dekorację – spójność wnętrza, jego ogólny odbiór i estetyka, jest ważna. Dlatego element dekoracji powinny być ze sobą maksymalnie spójne. Gra świateł, którą jesteśmy w stanie uzyskać, zadba o klimat pomieszczenia, podkreśli jego wybrane element i nie da poczucia pustego lub niedokończonego wnętrza.

 
Cechą tak zaprojektowanych żaluzji plisowanych jest ich bardzo oryginalny kształt i sposób układania użytych materiałów. Dzięki temu, zarówno wnętrze minimalistyczne, jak i to stylizacyjnie nacechowane, zyska uzupełniający lub podkreślający akcent. Co więcej – model tego typu dobrze sprawdzi się też w przypadku okien połaciowych, znajdujących się na poddaszach lub przy skosach. Plisowana tkanina wkomponuje się w pozostałe elementy wnętrza i jednocześnie nie przyćmi znajdujących się, pozostałych, elementów.
 

Zadzwoń!
Skontaktuj się z nami:

+48 71 348 42 42

+48 536 909 270
Call Now Button
Bezpłatny pomiar