Żaluzje

Żaluzje plisowane

Szeroki wybór tkanin umożliwia osiągnięcie zarówno efektu dekoracyjnego, zaciemnienie pomieszczenia oraz zmniejszenie temperatury panującej we wnętrzu, co jest niezmiernie ważne w przypadku okien dachowych. Żaluzje plisowane są szczególnie polecane do okien usytuowanych na parterze, ponieważ dzięki możliwości przesłonięcia od dołu przesłaniają widok z zewnątrz zapewniając intymność przy jednoczesnym zapewnieniu dobrego nasłonecznienia. Szeroka gama kolorystyczna osprzętu do żaluzji (biały, brąz, beżowy, oksydowany, antracyt, okleiny drewnopodobne) umożliwia idealne dobranie do stolarki okiennej. Dzięki możliwości czyszczenia na mokro polecamy to rozwiązanie dla alergików.

Żaluzje wewnętrzne

Żaluzje pionowe to żaluzje z materiałowymi pionowymi lamelami szerokości 127 mm lub 250 mm. System ten pozwala na łatwe przesłonięcie nawet bardzo dużych powierzchni. Zwijanie jak i obracanie lameli za pomocą mechanizmu łańcuszkowego. Możliwość wykonania żaluzji skośnej typu slop do pomieszczeń poddaszowych ze skosami. Cały system występuje tylko w kolorze białym. Ten typ osłon okiennych jest szczególnie polecany do biur, oraz budynków użyteczności publicznej.

Żaluzje poziome aluminiowa 16/25mm to system żaluzji naokiennych o szerokości lameli 16 lub 25 mm. Żaluzje przykręcane w świetle okna, dzięki czemu wnękę okienną można dodatkowo ozdobić roletą rzymską lub zasłonami. Lamele aluminiowe występują również w wersji perforowanej oraz drewnopodobnej. Żaluzja pozioma jest wyposażona w bezawaryjny mechanizm łańcuszkowy. Produkt szczególnie polecamy do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności, gdzie ważne jest również utrzymanie czystości – kuchni i łazienek.

Żaluzje poziome drewniane 25mm to system żaluzji naokiennych o szerokości lameli 25 mm. Żaluzje montowane są do ramy okiennej, dzięki czemu wnękę okienną można dodatkowo ozdobić roletą rzymską lub zasłonami. Lamele występują w odcieniach naturalnego drewna oraz dodatkowo w opcji z delikatną lamelą bambusową dostępną w kilku kolorach. Produkt szczególnie polecamy do pomieszczeń w stylu skandynawskim oraz kolonialnym, ponieważ naturalne drewno będzie idealnym dopełnieniem takiego wystroju.

Żaluzje poziome ALU50 to żaluzja aluminiowa o szerokość lameli 50 mm. Rynna górna z maskownicą wykonana jest kolorze lameli. W standardzie występuje drabinka taśmowa (drabinka sznurkowa opcjonalnie). Wysokość pakietu po podniesieniu żaluzji – 15-20% całkowitej wysokości. Montaż do nadproża lub sufitu. Mechanizm sznurkowy. Żaluzje ALU50 szczególnie polecamy do salonu, gabinetu i biura, gdzie nadadzą pomieszczeniom reprezentacyjny charakter.

Żaluzje poziome drewniane RETRO to idealny dodatek to wnętrz w stylu kolonialnym. Dzięki drewnianym lamelom o szerokości 50 lub 70mm żaluzja ma klasyczny, ponadczasowy wygląd. Rynna górna i dolna listwa żaluzji dopasowane są kolorystycznie do lameli. Widoczny mechanizm sterujący – w kolorze srebrnym lub starego mosiądzu. W standardzie drabinka taśmowa (drabinka sznurkowa opcjonalnie). Mechanizm sterujący jest wyposażony w hamulec dzięki któremu żaluzję można zatrzymać na dowolnej wysokości. Pakiet po podniesieniu żaluzji zajmuje 15-20% całkowitej wysokości, ze względu na to polecamy ten rodzaj żaluzji do użytku we wnętrzach o wysokich nadprożach.

Żaluzje drewniane MODERN 50MM to idealny dodatek to wnętrz w stylu skandynawskim. Dzięki drewnianym lamelom o szerokości 50mm żaluzja wygląda klasycznie, zaś trwałe lakierowanie na jeden z modnych kolorów nadaje jej nowoczesnego charakteru. Mechanizm jest ukryty w rynnie górnej dopasowanej kolorystycznie do lameli. W standardzie drabinka taśmowa (drabinka sznurkowa opcjonalnie). Mechanizm sterujący jest wyposażony w hamulec dzięki któremu żaluzję można zatrzymać na dowolnej wysokości. Opcjonalnie żaluzje można wyposażyć w silnik, co ułatwi jej obsługę. Pakiet po podniesieniu żaluzji zajmuje 15-20% całkowitej wysokości, ze względu na to polecamy ten rodzaj żaluzji do użytku we wnętrzach o wysokich nadprożach.

Żaluzje fasadowe montowane na zewnątrz budynku skutecznie powstrzymują przenikanie promieni słonecznych do wewnątrz pomieszczenia. Produkowane w dwóch kształtach listew: przypominającym literę C o szerokości 80 mm i zbliżonym do litery Z o szerokości 90 mm, charakteryzują się łatwością montażu, lekką konstrukcją i atrakcyjnym wyglądem. Regulacja kąta położenia lameli umożliwia wybór stopnia zaciemnienia. Dzięki lekkiej konstrukcji oraz szerokiej gamie kolorystycznej żaluzje zewnętrzne nadają budynkowi ciekawego, nowoczesnego wyglądu. Dostępne rodzaje napędu oraz automatyki pogodowej zwiększają bezpieczeństwo użytkowania i funkcjonalność systemu. Możliwe jest zastosowane zarówno napędu elektrycznego ze sterowaniem radiowym lub elektrycznym jak i ręcznego. Montaż żaluzji fasadowych można przeprowadzić na elewacji lub we wnęce okiennej – w zależności od potrzeb Klienta oraz możliwości technicznych.

Pergole
Zapraszamy na nową stronę