Moskitiery

Skuteczna walka z nieproszonymi gośćmi – moskitiery pełnią przede wszystkim funkcję ochronną. Umieszczone w świetle okna bądź drzwi uniemożliwiają przedostanie się do środka owadów i insektów. Można je stosować wraz z roletami i żaluzjami, nie wpływają na ich pracę. W naszej ofercie dostępne są moskitiery ramkowe, drzwiowe, zwijane i przesuwne. Wykonane zostały z solidnych materiałów, odpornych na wpływ czynników zewnętrznych, a także dostępne są w wielu rozmiarach i kolorach.

Z moskitierami większy komfort i bezpieczeństwo

Ich podstawową funkcją jest ochrona przed owadami, które w okresie wiosenno-letnim potrafią bardzo skutecznie uprzykrzyć nam życie. Montując je w oknach, zyskujesz jednak znacznie więcej:

Moskitiery w naszej ofercie

Dysponujemy szerokim wyborem moskitier, które gwarantują wszystkie wymienione wyżej korzyści. Polecamy moskitiery zwijane montowane do wnęki okiennej na prowadnicach, moskitiery ramkowe z aluminiowymi profilami w różnych kolorach, moskitiery przesuwne przeznaczone do drzwi tarasowych i balkonowych oraz moskitiery drzwiowe z odkopnikiem w dolnej części.

Jakie moskitiery będą najlepszym wyborem dla Ciebie? Jeżeli szukasz osłony zabezpieczającej wnętrze budynku przed owadami do standardowych okien, możesz wybierać spośród moskitier ramkowych bądź z bardziej zaawansowanym systemem moskitier zwijanych, które pozwolą Ci w dowolnym momencie zwinąć je lub rozwinąć. Do drzwi balkonowych i tarasowych wybierz moskitiery przesuwne, jeżeli drzwi cechują się systemem przesuwnym. W przypadku tradycyjnych najlepszym rozwiązaniem będą moskitiery drzwiowe.

Wszystkie nasze moskitiery są łatwe w montażu, nie wymagają użycia żadnych narzędzi. Nie wpływają na estetykę okna, a także nie naruszają jego konstrukcji. Siatki wykonane zostały z włókna szklanego, będącego materiałem bardzo wytrzymałym oraz trudnopalnym.

Zadzwoń!
Skontaktuj się z nami:

+48 71 348 42 42

+48 536 909 270
Call Now Button
Bezpłatny pomiar