Rolety okienne Wrocław

Pełen komfort w Twoim mieszkaniu. Rolety plisowane, rolety materiałowe, rolety zaciemniające z Wrocławia stanowią alternatywę dla zasłon i firan lub ich uzupełnienie spełniające się znacznie lepiej w roli osłon przeciwsłonecznych. Wewnętrzne rolety okienne z Wrocławia mają wiele zalet, które od wielu lat są doceniane przez klientów, wśród nich są m.in. rolety odbijające światło. Przede wszystkim chronią przed promieniami słonecznym docierającym do wnętrza budynku przez okno. Ponadto zapewniają intymność i prywatność, a także obniżają temperaturę w pomieszczeniach. Nieoceniona jest ich funkcja dekoracyjna. Rolety z falbanką, rolety dzień i noc, rolety wolnowiszące, a także kilka propozycji rolet odbijających promienie słoneczne – dostępne są one w wielu wariantach kolorystycznych i wzorach. Rolety okienne Wrocław Perfecta to źródło Twojego komfortu.

Wybierz wariant rolet materiałowych z Wrocławia dla siebie.

Rolety z falbanką jako efektowna dekoracja

Rolety wewnętrzne mogą być wyposażone w dekoracyjną falbankę. Takie wykończenie zapewnia wspaniały efekt wizualny. Wykorzystanie rolet z falbanką najlepiej sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym, ciepłych oraz przytulnych, bardzo skutecznie potęgują efekt ciepła ogniska domowego. Falbanka będzie pięknie prezentowała się w kuchni i jadalni, warto również zastanowić się nad roletami z falbanką w sypialni.

Rolety okienne Wrocław

Rolety odbijające światło – szczególnie polecany rolety odbijające promienie słoneczne. W roletach odbijających światło stosuje się specjalne materiały, czego celem jest obniżenie temperatury w pomieszczeniu – wnętrze nagrzewa się wolniej, co jest spowodowane odbijaniem światła przez roletę w oknie. Roletom odbijającym światło zawdzięczamy więc niższe rachunki za prąd, jeżeli latem do ochłodzenia pomieszczeń stosujemy klimatyzację. Rolety odbijające promienie słoneczne to gwarancja komfortu termicznego. Rolety okienne Wrocław są więc połączeniem estetycznej ozdoby z praktyczną ochroną przeciwsłoneczną. Rolety odbijające światło są niezastąpione na poddaszu, strychu lub andresoli.

Nowoczesne rolety dzień i noc wśród rolet materiałowych z Wrocławia

Obok rolet odbijających promienie słoneczne w ofercie Perfecta znalazły się nowoczesne rolety materiałowe z Wrocławia, czyli miasta, w którym docenia się innowacje. Już na początku, kiedy po raz pierwszy pojawiły się w sprzedaży, zyskały spore zainteresowanie wśród entuzjastów nowoczesnych rozwiązań. Również wśród rolet okiennych z Wrocławia znajdziesz rolety dzień i noc, charakteryzujące się nietypowym materiałem. Szerokie pasy ułożone zostały naprzemiennie, cechują się różną przepuszczalnością światła, przez co można skutecznie regulować oświetlenie wnętrza pomieszczenia. Rolety zaciemniające, rolety materiałowe Wrocław to idealna alternatywa dla rolet drewnianych lub tradycyjnych żaluzji.

Rolety materiałowe Wrocław – rolety wolnowiszące

Uniwersalne, doskonałe zarówno do budynków mieszkalnych, jak też użytku publicznego. Są łatwe w montażu, a także wyróżniają się niewielką wagą. W wersji mini występują bez kasetki, ich profile wykonane są z PCV, a sterowanie odbywa się z wykorzystaniem łańcuszka.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rolet okiennych z Wrocławia. Rolety materiałowe Wrocław to szeroka paleta kolorów i wzorów, a także rozwiązań nowoczesnych i tradycyjnych – rolety odbijające światło, dzień i noc, rolety z falbanką, a także rolety wolnowiszące. Zadbaj o swój komfort, zapewnij sobie prywatność i intymność we własnym mieszkaniu z roletami odbijającymi promienie słoneczne oraz innym rodzajami osłon z naszej oferty.

Perfecta- rolety na pilota

Zadzwoń!
Skontaktuj się z nami:

+48 71 348 42 42

+48 536 909 270
Call Now Button
Bezpłatny pomiar