Pergola tarasowa to nowoczesny sposób na cień i komfort

Sezon letni sprzyja częstemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, warto więc zadbać o zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie. Istnieje wiele możliwości zadaszenia tarasu, które pozwala w upalne dni odpocząć w cieniu, a w deszczowe cieszyć się chwilami spędzonymi na świeżym powietrzu. W naszym sklepie znajdziesz m.in. różnego rodzaju markizy oraz parasole, a jednym z nowszych rozwiązań jest pergola tarasowa.

Montaż pergoli tarasowej pozwala na cieszenie się czasem wolnym w ogrodzie lub na tarasie niezależnie od warunków pogodowych.

My zadbaliśmy o to, aby idealnie wpisywała się w aktualne trendy. Cechuje się prostą, ale efektowną formą, minimalistycznym, ale zaskakującym designem, a także solidną konstrukcją. Dzięki temu wpasuje się w nawet najbardziej wymagającą przestrzeń.

Pergola tarasowa dostępna jest w kilku wariantach, co jeszcze bardziej zwiększa Twoje możliwości wyboru. Proponujemy pergole tarasowe, które możesz ustawić w dowolnym miejscu – na tarasie i w ogrodzie. Idealnie sprawdzają się przy basenach, a także jako dodatkowe wyposażenie ogródków przy kawiarniach i restauracjach. Nie ma konieczności mocowania ich do ściany, a więc masz większą swobodę aranżacji przestrzeni. Pergole tarasowe posiadają specjalne podpory, a także innowacyjny system przeznaczony do regulowania ilości promieni słonecznych docierających do zacienionego miejsca.

Ich konstrukcja została zaprojektowana nie tylko z myślą o komforcie korzystania z ogrodu. Zadbano również o bezpieczeństwo jej użytkowania. Do wykonania pergoli tarasowej wykorzystano ognioodporne tkaniny oraz niepodatne na uszkodzenia aluminium.

Alternatywą są pergole tarasowe przyścienne. Montuje się je w podobny sposób, jak markizy tarasowe i balkonowe. Dzięki uniwersalności konstrukcji idealnie wpasowują się do wyglądu budynku, tworząc przy tym jego integralną część. Doskonale prezentują się jako element łączący przestrzeń mieszkalną z wypoczynkową tarasową.

Niezaprzeczalną zaletą pergoli tarasowych przyściennych jest ich wytrzymałość nawet na najbardziej ekstremalne warunki atmosferyczne. Wysoka jakość użytych do wykonania pergoli materiałów chroni ją przed silnym wiatrem, opadami atmosferycznymi, a także przed bardzo niskimi oraz wysokimi temperaturami. Ich zastosowanie zapewnia zabezpieczenie konstrukcji, również przy zmieniającej się pogodzie.

Wszystkie nasze produkty wykonano z materiałów, które z powodzeniem sprawdzą się w trudnych warunkach na zewnątrz. Są odporne na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych – promieniowanie UV, wodę i wiatr.

Pergola tarasowa – możliwości zmian i rozbudowy

W pergolach tarasowych użytkownicy cenią sobie nie tylko komfort i efektowny wygląd, ale też duże możliwości zmian i modyfikacji, dzięki którym pergola w możliwie największym stopniu odpowiada ich oczekiwaniom. Personalizacja produktu pozwala na jeszcze większe dopasowanie konstrukcji do Twoich potrzeb. Lubimy eksperymentować i tworzymy coraz ciekawsze projekty, dlatego proponujemy naszym klientom nie tylko pergole tarasowe, ale też kilka praktycznych dodatków, dzięki którym ich miejsce relaksu będzie tym, w którym spędzą całe wakacje i czas wolny latem oraz wiosną.

Co możesz u nas znaleźć? Z pewnością zainteresuje Cię  oświetlenie pergoli, dzięki któremu pod pergolą zawsze będzie wystarczająco dużo światła, aby do późnych godzin nocnych cieszyć się towarzystwem najbliższych. W trosce o komfort użytkowania proponujemy energooszczędną technologię LED i RGB, która zapewni Ci maksymalnie niskie zużycie energii. Aby pergola służyła Ci również w chłodniejsze dni, a nawet jesienią, możesz ją wyposażyć dodatkowo w przesuwne drzwi. Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy kurtyny ZIIP, które stanowią skuteczną ochronę przeciwsłoneczną, ale też chronią przed insektami i zanieczyszczeniami. Wybierając kurtynę masz do wyboru szeroką paletę kolorów, co umożliwi Ci dopasowanie odcienia do elewacji budynku lub koloru przewodniego na Twoim tarasie.  Zabudowa pergoli umożliwia zamknięcie konstrukcji z obu stron, dzięki czemu ochronisz się przed nieproszonymi gośćmi i zabezpieczysz jej wyposażenie.  A co powiesz na popołudnie spędzone na tarasie zimą bądź chłodną jesienią? Jest to możliwe dzięki promiennikom elektrycznym, które ogrzewają zadaszoną przestrzeń. Wystarczy, że zamontujesz je na wysokości minimum 2,5 metra i wybierzesz strefy, które mają zostać podgrzane. Takie rozwiązanie zmniejsza koszty eksploatacji, a Tobie pozwala cieszyć się czasem spędzonym na tarasie nawet przy minusowych temperaturach.

Zadzwoń!
Skontaktuj się z nami:

+48 71 348 42 42

+48 536 909 270
Call Now Button
Bezpłatny pomiar