Pergola tarasowa

Nowoczesny sposób na cień i komfort. Istnieje wiele możliwości zadaszenia tarasu, które pozwala w upalne dni odpocząć w cieniu, a w deszczowe cieszyć się chwilami spędzonymi na świeżym powietrzu. W naszym sklepie znajdziesz m.in. różnego rodzaju markizy oraz parasole, a jednym z nowszych rozwiązań jest pergola tarasowa. My zadbaliśmy o to, aby idealnie wpisywała się w aktualne trendy. Cechuje się prostą, ale efektowną formą, minimalistycznym, ale zaskakującym designem, a także solidną konstrukcją.

Pergola tarasowa dostępna jest w kilku wariantach, co jeszcze bardziej zwiększa Twoje możliwości wyboru. Proponujemy pergole tarasowe, które możesz ustawić w dowolnym miejscu – na tarasie i w ogrodzie. Nie ma konieczności mocowania ich do ściany, a więc masz większą swobodę aranżacji przestrzeni. Posiadają specjalne podpory, a także innowacyjny system przeznaczony do regulowania ilości promieni słonecznych docierających do zacienionego miejsca. Alternatywą są pergole tarasowe przyścienne. Montuje się je w podobny sposób, jak markizy tarasowe i balkonowe. Doskonale prezentują się jako element łączący przestrzeń mieszkalną z wypoczynkową tarasową.

Wszystkie nasze produkty wykonano z materiałów, które z powodzeniem sprawdzą się w trudnych warunkach na zewnątrz. Są odporne na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych – promieniowanie UV, wodę i wiatr.
 

Pergola tarasowa – możliwości zmian i rozbudowy

W pergolach tarasowych użytkownicy cenią sobie nie tylko komfort i efektowny wygląd, ale też duże możliwości zmian i modyfikacji, dzięki którym pergola w możliwie największym stopniu odpowiada ich oczekiwaniom. Lubimy eksperymentować i tworzymy coraz ciekawsze projekty, dlatego proponujemy naszym klientom nie tylko pergole tarasowe, ale też kilka praktycznych dodatków, dzięki którym ich miejsce relaksu będzie tym, w którym spędzą całe wakacje i czas wolny latem oraz wiosną.

Co możesz u nas znaleźć? Z pewnością zainteresuje Cię oświetlenie, dzięki któremu pod pergolą zawsze będzie wystarczającą dużo światła, aby do późnych godzin nocnych cieszyć się towarzystwem najbliższych. Aby pergola służyła Ci również w chłodniejsze dni, a nawet jesienią, możesz ją wyposażyć dodatkowo w przesuwne drzwi. Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy kurtyny ZIIP, które stanowią skuteczną ochronę przeciwsłoneczną, ale też chroni przed insektami i zanieczyszczeniami. A co powiesz na popołudnie spędzone na tarasie zimą bądź chłodną jesienią? Jest to możliwe dzięki promiennikom elektrycznym, które ogrzewają zadaszoną przestrzeń.

Bezpłatny pomiar